Egyedi weblap karbantartás/ fejlesztés

Ajánlatkérés
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 228 megtekintés Honlapkarbantartás
30045
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Cím
  • Rákóczi u., 107, Szigethalom
Feladat kezdésének időpontja:
2023 április 22, 04:30
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Szia! Egy egyedi fejlesztésű weblap hosszútávú karbantartására keresek MEGBÍZHATÓ, PROFI, valóban hozzáértő munkatársat, aki a megbeszélt fejlesztéseket a közösen megbeszélt határidőre el is végzi. Semmi extra kérésre nem kell gondolni alapvetően, kattintásmérő linkek beillesztése, képek feltöltése, kisebb bugok javítása. Megbízhatóság. Kizárólag profi, szakmájában tapasztalt ember jelentkezését várom, magam részéről mindent maradéktalanul teljesítek, ugyanezt várnám el cserébe is, semmi többet. Köszönöm

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron