Profi SEO szakembert keresek

Ajánlatkérés
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 201 megtekintés Online marketing, keresőoptimalizálás, Facebook, Instagram
31721
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Nyersen fogalmazva, a keselyűk és pénzlehúzós emberek messze kerüljék el a megbízást, akik hülyének nézik az ügyfeleiket úgy hogy tisztában vannak vele hogy az adott területhez nem ért. Én értek hozzá, szóval ha ez a célod, nem fog menni és itt hagyd abba az olvasást, saját magad érdekében. Elnézést a stílusért, de a tapasztalat megkívánja. Több szem többet lát alapon szívesen dolgoznék együtt megbízható SEO "kutatóval" akiknek a célja első sorban nem a pénz orientált hozzáállás hanem a kölcsönös tapasztalat megosztás a fejlődés érdekében, ami önmagában teszi profitábilis kapcsolttá az együttműködést. Természetesen semmit nem ingyen várok el, csak őszinte szakma iránti érdeklődést ami kéz a kézben járva segíti egymás cégének működését. Ha a leírtaknak megfelelő beállítottságú nyitott, és barátságos embernek érzed magad, jó kapcsolatnak nézünk elébe! :)

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Weboldalakat készítek, néha van pár kérdésem amit esti alapon, óradíjba kérdeznék, mondjuk képernyőmegosztással pl: az optimalizálási pontszám 0% pedig a konv…
Gábor Ö.
Udd
9200, Mosonmagyaróvár
8 000 Ft
Mate
gitártanítás
1146, Budapest
20 000 Ft
Barna
4 db Woocommerce áruházhoz keresek rendszeres termékfeltöltésre számlakepes vállalkozót. Excel tábla adott az adatokkal , minimális módosítás vagy adatgyűjtés…
Ádám B.