Profi SEO szakembert keresek

Ajánlatkérés
Teljesített feladat Megjelent: 9 hónapja 166 megtekintés Online marketing, keresőoptimalizálás, Facebook, Instagram
31721
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Nyersen fogalmazva, a keselyűk és pénzlehúzós emberek messze kerüljék el a megbízást, akik hülyének nézik az ügyfeleiket úgy hogy tisztában vannak vele hogy az adott területhez nem ért. Én értek hozzá, szóval ha ez a célod, nem fog menni és itt hagyd abba az olvasást, saját magad érdekében. Elnézést a stílusért, de a tapasztalat megkívánja. Több szem többet lát alapon szívesen dolgoznék együtt megbízható SEO "kutatóval" akiknek a célja első sorban nem a pénz orientált hozzáállás hanem a kölcsönös tapasztalat megosztás a fejlődés érdekében, ami önmagában teszi profitábilis kapcsolttá az együttműködést. Természetesen semmit nem ingyen várok el, csak őszinte szakma iránti érdeklődést ami kéz a kézben járva segíti egymás cégének működését. Ha a leírtaknak megfelelő beállítottságú nyitott, és barátságos embernek érzed magad, jó kapcsolatnak nézünk elébe! :)

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
google hírdetés kulcsszó megadásával
2535, Mogyorósbánya
István
igen
1225, Budapest
11 000 Ft
nem
kérdőív kitöltése
4251, Hajdúsámson
20 000 Ft
Karolina
Különböző kulcsszavakra való keresés Google hirdetésben pl. Kornyezetkondzasi feladatok elvégzése
4400, Nyíregyháza
Bence
takarító szolgáltatás hirdetése
4024, Debrecen
25 000 Ft
Misi