Youtube Intro/Outro készítés

10 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 899 megtekintés 3D grafika, animáció
3217
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában
Feladat kezdésének időpontja:
2020 január 27, 07:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
10 000 Ft

Feladat leírása

Sziasztok! A feladat egy 10-15 mp-es intro és egy 20mp-es outra lenne. Zenei aláfestéssel mind a kettő. Csak olyan zene ami nem copyrightos.

Hasonló feladatok

Design
Termék tervezéshez keresünk nagy tapasztalattal rendelkező kollégát, egy termék különböző nézetekből való megvalósításához. A kiinduláshoz biztosítunk a termè…
Kezdés: március 1, 07:25
Ajánlatkérés
Dóra H.
Design
videofeliratozás, SM posztok készítése, szövegfordítás
1119, Budapest
Zsuzsa
Design
Maglévő konyhabútoromat szeretném átalakítani. Ehhez kellene előzetes látványterv.
1146, Budapest
Halász gábor
Design
Logó tervezésre lenne szükségem alternatív gyógymódokkal foglalkozó vállalkozásomhoz. Szinte elképzelés nélkül.
Kockázatmentes üzlet
Afro
Design
egyszerű logó, könyvelő irodának
6000, Kecskemét
Zsanett