Takarítás Budapesten

Ajánlatkérés
Arnold Wolf
Arnold Wolf
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 207 megtekintés Takarítás
32188
Helyiség típusa
Családi ház
Szaniterek száma
1 fürdőszoba
Gyakoriság
Alkalmi takarítás
Cím
  • Budapest
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Fizetés: 9000 Ft óránként Hol: Budapest 1201 Mikor: Minden 3 héten, reggel 9 órától kezdődően. Nem vagyok túl jó magyarul. Szóval Google fordítóval kell majd kommunikálnunk, de ez nem baj, mert nincs sok megbeszélni való. A takarítás kb. 3 órát vesz igénybe. Erre szeretnék 1 magánszemélyt felvenni. Nem cégeket kérek. Rossz tapasztalataim vannak a takarító cégekkel. Kérem vegye fel velem a kapcsolatot most, ha érdekli, hogy 9000 Ft-ot kereshet óránként. Üdvözlettel

Hasonló feladatok

Takarítás, házi- és ház körüli munkák
62 m2-es, üres lakás takarítása. Ablakok megpucolása. Ablakok ívesek, bizonyos részei csak teleszkóppal érhető el.
1015, Budapest
Katalin
Pár folt találhstó a matracon tisztítani kellene egy 180x200 matracot.
3100, Salgótarján
Dzsenifer
Kb. 200 m2-es családi ház heti egyszeri takarítása.
7628, Pécs
Ákos
Veszprém belvárosában lévő irodaház 4 db, szoba méretű irodahelyiségének takarítására keresünk embert. Heti 2 alkalommal kellene takarítani, ideálisan szerda …
8200, Veszprém
Patrik
Tisztítás
9700, Szombathely
Imre N.