Wordpress sablon weboldal tartalmának átírása/téma változtatás

5 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 774 megtekintés Honlapkészítés
3220
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat befejezésének határideje:
2021 január 29, 11:47
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
5 000 Ft

Feladat leírása

https://ikea30jatek.hu/ Ezt a Weboldalt kell úgy átalakítani tartalmilag, hogy ne egy Land Rover szerviz legyen, hanem egy IKEA bútorok összeszerelésével foglalkozó személy weboldala. A sablont nem kell másra cserélni, a szövegeket és a képeket kell úgy kicserélni, hogy az a témának megfelelő legyen.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Egy weboldalt szeretnék, ahol szolgáltatók jelennek meg. Több szolgáltató, akiknek szükséges beregisztrálni, feltölteni az adatait képeit bemutatni a szolgált…
200 000 Ft
Zsolt T.
Onlina dísznövény kereskedés
2314, Halásztelek
Ajánlatkérés
Viki
Újonnan induló vállalkozás weblapja, erőt, dinamikát kell sugároznia és azt, hogy lehetetlen nem létezik.
3300, Eger
Zoltán S.
Félkész wix oldalhoz kérnék fejlesztői segítséget a foglalórendszer kialakításáshoz. Amire szükésgem lenne egy kettős foglalórendszer. 1. Szakemberek bejelent…
Sárga Noémi
Olyan fitness oldalt létrehozni, ahol összeszednénk az országból a kevesbé ismertebb személyedzőket vagy olyan embereket akiknek van tapasztalata abban, hogy …
2400, Dunaújváros
50 000 Ft
Máté F.