PPC hirdetési és analitikai szakembert keresünk tapasztalattal

20 000 Ft
T
T
Nem elérhető feladatok Megjelent: 3 éve 66 megtekintés Online marketing, keresőoptimalizálás, Facebook, Instagram
3416
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat befejezésének határideje:
2021 március 22, 09:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
20 000 Ft

Feladat leírása

Heló! Ismerős a szobatárs ugrató narrow Facebook célzás sztori? forrás: www.archive.vn/huw1f Hasonlóan nagyon szűk kampányok tervezésére, kivitelezésére keresünk segítséget a határok feszegetése mellett, de etikusan: Facebook, Instagram, Google és natív (Outbrain, Taboola) hirdetésekkel saját és 3rdparty (landing) oldalakkal és ezek közötti mérésekkel és analitikával - lehetőleg Data Studioval - nehezített pályán, a privacy first és IOS változtatások utánai korszakban. Proof of concept fázis után további kampánymenedzsment, vagy új, egyedien riportolható kombinált célcsoportok kialakítása mellett felskálázás és projektvezetés, program koordinálás. Díjazás feladatfüggően megállapodás alapján. A proof of concept fázisra a titoktartási és a interjú vagy tesztfeladat után egyedi ajánlat elfogadása és szerződés megkötése alapján kerül sor. Jelentkezésedben várjuk a kérdéseidet, javaslataidat, releváns refernciáid, tanusítványaid linkjét és az általános óra-/kampánymenedzsment díjad, hogy utána a Calendly segítségével időpontot egyeztethessünk egy online webkamerás és képernyőmegosztós híváshoz.  A kapcsolat teljes folyamata és a kommunikáció minden tartalma bizalmas. A kapcsolattfelvételi ráutaló magatartással a bizalmas jelleg és a további feltételek elfogadásra kerülnek. Minden adat, információ és üzenet csak a címzettnek szól, harmadik félnek rész információ sem adható át. A kommunikáció jogot nem ad át csak megtekintésre jogosít. Semmilyen megosztáshoz, sem publikációhoz nem járulunk hozzá. A tartalmat szerzői jog is védi.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
kezdő cég hírdetése
1097, Budapest
Ajánlatkérés
Szimonetta
Lehoczky Spéder László polgármester jelölt ,és képviselő társai fényképei megjelenítése,hirdetése a Facebookon,Instragrammon !
3530, Miskolc
Delila
motivációs kártyákról készült fotók˛ Instagramm bejegyzések eljuttatása a magyar célközönségnek.
1131, Budapest
móni
Kis családi gyógynövény boltom reklámozása, vevők szerzése.
3557, Bükkszentkereszt
Zsolt
Havi 100 000ft a keret
6700, Szeged
100 000 Ft
Anna