IKEA bútor összerakás

25 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 1057 megtekintés Bútorszerelés, bútorfelújítás
3576
Cím
  • Budapest, Attila út 83, 1012 Magyarország
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
25 000 Ft

Feladat leírása

IKEA szekrény összeszereléséhez keresek segítséget, mellékelt PAX szekrények 1db 200x236x65 (2db 100-as blokk, ruhaakasztó, 2 polc) 1db 300X236x42 (4db 75-ös blokk, polcok,fiókok,akasztó). Akit keresek: -van már tapasztalata PAX bútorokkal, nem bánja ha velem kell együtt dolgoznia, maszkban

Hasonló feladatok

Építkezés és felújítás
Egy tükrös tolóajtós szekrény ről lejött az ajtaja ezen kéne segiteni
Tolnai Lajos utca
Ajánlatkérés
Batiz Gabriella
Autó vezetőülés bőr kárpít javítása, repedés van rajta. (Mercedes Benz C modell)
Dobos Károly utca
Viszló Gyula
Fenyőbútor full felújítás, új design
6724, Szeged
Edit
két db Jysk Vellerup ruhásszekrényt kellene összeszerelni.
1134, Budapest
Janos
Teljes kárpit csere sarok garnitúra, méret:280x220 cm. Szövet jól tisztítható legyen.
1165, Budapest
300 000 Ft
Peter C.