Mobil app készítés

Ajánlatkérés
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 227 megtekintés Applikációfejlesztés
35775
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Szükségem lenne egy olyan mobiltelefonon működő APP-ra, ami a következőket tudja. (Elsősorban Androidos telefonokon kellene működnie. Nem értek hozzá, hogy iOS-re is alkalmas működés esetén mennyire drágítaná meg az ajánlatot, de estleg arra is lehet adni ajánlatot.) Egy inputmezőbe beírt adatot (ez lehet bármilyen alfanumerikusadat) a bevitel időpontjával együtt le kellene tárolni a telefonon, vagy egy adatbázisba, vagy egy TXT file-ba. Az adat bevitele történhet kézi bevitellel vagy a telefonhoz OTG-n keresztül csatlakoztatott keyboard emulációs eszköz segítségével, ami a beolvasott adat után az ENTER- t is beküldi. Szükség lenne még egy azonosítóra, ami mondjuk max. 10 karakter hosszú, és ezt egy felülírható helyen kellene tárolni (a felülírásra is kellene valamilyen felületet létrehozni). Ez naponta vagy alkalmanként egyszer lenne beállítva, és ezt az azonosítót kellene csatolni még a bevitt inputadat és az időpont mellé. Ezután meg kellene vizsgálni, hogy van-e elérhető internet kapcsolat, és ha van, akkor ezeket az adatokat egy megadott URL-re, a link címéhez kapcsolt paraméterekként fel kellene adni a NET-re. A meghívott program egy PHP program, ami a paraméterekből átveszi az azonosítót, az input mezőbe bevitt adatot és a hozzákapcsolódó idő adatot. Ha nincs elérhető internetkapcsolata a telefonnak, akkor csak tárolni kellene az adatokat. Kellene még egy „gomb” aminek a segítségével a tárolt adatokat fel lehetne tölteni a NET-re, amikor van internetkapcsolat. Jó lenne, ha ezt meg lehetne úgy oldani, hogy közvetlenül beírja egy a neten található MySQL adatbázisba, vagy ha ez nem megoldható, akkor az említett PHP program meghívásával történhetne az adatok feltöltése. Az input mezőn kívül a képernyőn még fel kellene tüntetni az input mezőbe utoljára felvitt 5 adatot. Lehetőleg olyan legyen az APP, hogy más egyéb APP-okat ne kelljen hozzá letölteni, és az APP telefonról való törlése után ne maradhasson semmi a telefonon, tehát az összes általa elfoglalt hely szabaduljon fel. Erre szeretnék kérni ajánlatot, és természetesen nyitott vagyok bármilyen javaslatra, ami a fenti funkciókat el tudja látni. Az ajánlatokat előre is köszönöm. E-mail: ***********.*@*****.***

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.