ID 36309

Gázszerelőt keresek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 3500, Miskolc

Feladat információi

Bérházi lakásomban szeretném a gáztűzhelyhez vezető gázcsövet rövidebbre vágni a konyhában.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 36309
  • A feladat létrehozva: 17 júl. 19:20-kor
  • Frissítve: 2 éve

Feladat létrehozója

Szilárd
  • szilard*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

WC szerelés
  • 8000, 10, Jankovich Ferenc u., Szfvár
  • 4 szakember válaszolt

Dömötör wc tartály folyik.

Meglévő vízhálózat felderítése, illetve 2db leállás áthelyezése.
  • Budapest
  • 4 szakember válaszolt

A bejövő víz útjának megállapítása után, egy darab leállás lezárása illetve egy új leállás kialakítása valamint, még egy bővítése. (Kis lakás 6m2-ről beszünk kb.)

Jacuzzi javítás
  • 2481, Velence
  • 0 szakember válaszolt

Jò napot inditàskor le veri a relèt

Fürdőkabin beépítés
  • 3341, Egercsehi
  • 0 szakember válaszolt

Fürdőkabin beépítésre van szükségünk

Vízvezeték-szerelő
  • 1012, Budapest
  • 15 szakember válaszolt

fürdőszoba felújítás: vízkiállások kivitelezése, kiélítése, WC beépítés, zuhanykabin beüzemelése

Csaptelep szerelés
  • 8000, Szfvár
  • 0 szakember válaszolt

Hollandinál, kád csaptelepnél folyik a víz és a wc-nél a bejövő víz is folyik. Helyileg Fehérvár. *************.

Radiátor csere
  • Virág u., Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Budapest IV kerületben Virág utcában található 10 emeletes panel lakásban szeretnék 4 db régi típusú 600 mm kötéstávval rendelkező Radal aluminium radiátort cseréltetni. A meglévő szabályzók helyett termo fejek kerülnének beszerelésre. Csőcsatlakozások 1" és 1/2". ****.**.**-****.**.** van leengedve a rendszer. Ebben az időintervallumban van munkavégzésre lehetőség.

Vízvezeték-szerelő azonnal
  • Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Vizes helyiségek felújítása (fürdőszoba, WC, konyha): - Wc csésze csere és elforgatása, wc tartály (falba építhető) beszerelése, - régi villanybojler újra cserélése, - épített zuhany lefolyó kiépítése, esetleg új csőhálózat kiépítése - konyha csőhálózat minimális áthelyezése

Wc tartály javítás
  • 4400, Vasvári Pál u., Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

wc tartaly javitas

Vízóra csere
  • 6723, 14, Agyagos u., Szeged
  • 1 szakember válaszolt

1db hideg és 1db melegvízmérő csere, + hitelesítés.

Fürdőkád felújítás
  • 3300, Mátyás király út, Eger
  • 4 szakember válaszolt

Egy régi fehér fürdőkádat kellene újrafesteni, mivel a régi szín nagyon megkopott.

Vízszerelőt keresek
  • 8647, Balatonmáriafürdő
  • 4 szakember válaszolt

Fürdőszobai vízvezeték cseréhez, 2db vizes kiállás kialakításához, szennyvízcsőcseréhez keresek fair szakembert. A fürdő mérete 170x250. Az 170es falon van a wc, mellette a 250es falon csap, mellette zuhanyzókiállás. Szennyvíz fővez. a wc mellett 50cm-re jobbra. A burkolatok, mischung aljzat bontása már megtörtént. A házban tavaly volt fővezeték csere, amikor is a szaki felállt az új hideg-és melegvizes vezetékkel egészen a fürdőn belül a wc mögé 50centis magasságig. Onnantól lenne csak csőcsere. Lsd. skiccek és fotó az eredeti vizes pozíciókról.