Hétfőtől-péntekig ételszállítás 1 főre ( délre)

1 000 Ft
Tibor
Tibor
Visszavont feladat Megjelent: 3 éve 461 megtekintés Élelmiszer szállítás
3671
Cím
  • A Szolnok, Szapáry u., 5000 Magyarország
  • B Szolnok, Rita u., 5000 Magyarország
Küldemény értéke
3 000 Ft
Feladat kezdésének időpontja:
2021 április 20, 10:00
Feladat befejezésének határideje:
2021 május 30, 10:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
1 000 Ft

Feladat leírása

1 főre keresnénk futárt, aki elhozná az étteremből 1 főre az ebédet délre minden hétköznap, első körben május végéig. Sajnos kiszállítás nincs, elmenni nem tudok mindennap érte. Kb. 0,5-1 kg súlyú 1 szatyorban elfér.

Hasonló feladatok

Futárszolgálat
Születésnap Nő 47év
7100, Szekszárd
10 000 Ft
Tamara
Horvàth Renàta hívnak szorólapozni szeretnèk tapasztalatom 3 èves telefonszàkom *********
XI. kerület
Kezdés: március 24, 23:00
2 500 Ft
Renata
Egy magánszemély lakásáról kell felvenni egy borítékolt dokumentumot. Ezt elvinni bemutatni egy bankfiókban, majd visszavinni a magánszemély lakásához.
Álom utca
Ajánlatkérés
Timea Mareczki
Tisztasági dobozt összerakni kórházba szállítani 5db simma fehér kör nyakas L méret polllo 1 törölközőt középes méret 6os popsi kendő 1db sudo krém /popsi k…
Sóstói út
25 000 Ft
Moni N.
Bevásárlás tisztasági csomag
4440, Tiszavasvári
20 000 Ft
Moni N.