Sales manager needed

1 Ft
Lana
Lana
Nem elérhető feladatok Megjelent: 3 éve 105 megtekintés Egyéb
3701
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
1 Ft

Feladat leírása

Vacancy: SALES MANAGER Online women's clothing store, part-time job offer! Perfect for student girl. HUNGARIAN LANGUAGE KNOWLEDGE is a must! Those who have no experience will be instructed. Responsibilities : * Consulting, assistance in the selection process. * Acceptance of orders, processing. * Placement of orders and transfer of goods to the delivery service. * Interaction with the delivery service, coordination of its work. * Drawing up reports for different periods. Skills: * Ability to communicate with people. * Non-conflict. * Perfect knowledge of the products or services to be sold. As well as the knowledge of competitors. * Ability to win over and find a common language with different people. * Competent written and oral speech. * Basics of marketing for promoting products and services. * Basics of search engine promotion of goods and services. PM me and we set up a call.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Munkaügyi adminisztráció ellátása távmunkában. A bérszámfejtéshez kell mindent előkészíteni és egyéb ügyintézések is vannak.
2454, Iváncsa
Ajánlatkérés
Zsuzsanna
Folyamaton unasban levo webshopmanageri feladatok elallatasa, exceles termekfeltotlrsek, hirlevelek beallitasa, erp rendszerbe adatfeltoltes, social media pla…
András S.
Szeretnek szunyoghalot rendelni a lakasomba. Olyat szeretnek, ami nyithato es zarhato. ( nem fix ). Ajtok: 140 cm * 230 cm ( 2 vagy 4 db, az artol fuggoen ) …
Kezdés: május 4, 14:56
Francesco A.
Szia! Egy befektetési, kereskedési lehetőségeket kínáló startup vállakozáshoz keresek marketingest, egy személyt, alkalmi munkákra. Ha kreatív vagy, szeretnél…
Olivér J.
mindent
3459, Igrici
25 000 Ft
roltia