Sablon Wordpress weboldal tartalomfeltöltéséhez keresek valakit

5 000 Ft
Kockázatmentes üzlet
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 594 megtekintés Honlapkarbantartás
3702
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2021 április 22, 09:49
Feladat befejezésének határideje:
2021 május 10, 09:49
Kifizetés módja
Online fizetés
Összeg
5 000 Ft az oldal szolgáltatási díjával együtt 500 Ft

Feladat leírása

Otthonreklam.hu Ezt a Weboldalt kell úgy kell kitölteni tartalmilag, hogy egy ingatlanos ügynök weboldala legyen. A sablont nem kell másra cserélni, a szövegeket és a képeket kell úgy kicserélni, hogy az a témának megfelelő legyen. Pár órás munkáról van szó Az oldalak és a szövegek mennyiségének meg kell egyeznie ezzel az oldallal: https://premizez.hu/

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Kerámia és gyertya eladása.
3348, Szilvásvárad
Ajánlatkérés
Dóra
Félkész wix oldalhoz kérnék fejlesztői segítséget a foglalórendszer kialakításáshoz. Amire szükésgem lenne egy kettős foglalórendszer. 1. Szakemberek bejelent…
Sárga Noémi
Weboldalkészítés
1171, Budapest
200 000 Ft
Krisztián
Olyan fitness oldalt létrehozni, ahol összeszednénk az országból a kevesbé ismertebb személyedzőket vagy olyan embereket akiknek van tapasztalata abban, hogy …
2400, Dunaújváros
50 000 Ft
Máté F.
Tisztelt Cím! Egy meglévő Wix-es weboldal megújítására keresek szakembert. Válaszát az alábbi email címre várom: **************@*****.*** Köszönettel, Preisz …
Preisz Danila