Fürdőszoba felújítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 38571
- A feladat létrehozva: 15 aug. 12:20-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 986 ** **Ellenőrzött
- supal******@f*******.**Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest
- 3 szakember válaszolt
facebook/google business profil értékelése néhány szóban, pár perces megbízás. Természetesen én is visszaértékellek akár qjobon, akár (ha van) a saját céges profilod egyaránt!
- 3371, Átány
- 16 szakember válaszolt
Szuksegem van egy biztonsagos kb 5 vagy 10 m3-es emésztô kialakítására muanyag tartallyal vagy mas megoldassal ami teljesen szagmentes es gazdasagos. Erre szeretnek ajanlatot egy kb árral. Jelenleg telefonon nem vagyok elérhetô. 4 tagú csladra kellene szamolni. Csak konkret korulbeluli arra valaszolok a sema uzenetre “hivjon fel es megbeszeljuk” sajnos nem. Koszonom a megértést
- 3464, Alkotmány u., Tiszavalk
- 26 szakember válaszolt
204 m2 PIR panel falazatú épület hőszigetelésére, vakolására keresek szakembert
- Bérkocsis u., Budapest
- 8 szakember válaszolt
Régi berhazban bejarati ajtó kilincset kellene megjavitani vagy ujra cserélni. Aug. 15 - 22 között lenne jó. Képet csatolok, videót is tudok küldeni, ha fontos.
- 1117, Budapest
- 17 szakember válaszolt
Villamos hálózat felülvizsgálata, javítása, átépítése
- 0 szakember válaszolt
Vállalom a nehéz anyagok pakolását, mozgatását 6 órába maximum. Óránkénti 2000 Ft-os órabérért. Van tapasztalatom jó teherbírásom és állóképességem van. Felújítás utáni takarítást is vállalok!
- Szeged
- 2 szakember válaszolt
Tapétázásra van szükségem
- 2855, Bokod
- 5 szakember válaszolt
Üdv mindenkinek!Bokodi horgásztavon meglévő horgászház cölöp cseréléséhez cölöpözésre szakembert keresnék.
- Eger
- 8 szakember válaszolt
A fürdőszoba fala felújításra szorul, mert omladozó, penészes. A felújítandó fal kb 100cm x 50cm.
- 0 szakember válaszolt
Üdv mindenkinek. Èpitő ípari munkát vállalunk A-Z-ig REFERENCIA MUNKÁVAL RENDELKEZEM! falazás,vakolás,ajzat-tèrbetonozás,tèrkövezès Dísz burkolatok,járolap burkolás,laminált padló lerakása Gipszkartonozás,festès,glettelès Homlokzati hőszigetelès, Ács munkálatok Vagy akár segèdmunka is
- 9515, Pápoc9515, Pápoc
- 2 szakember válaszolt
Két szoba közti falat szeretnénk kibontani, ezért olyan szakembert keresünk aki tehermentesíti ezt a falat és kiváltja a tartó szerepét a tetőnél.
- 6064, Tiszaug
- 13 szakember válaszolt
Járólécek cseréje