Meglévő weboldal átalakítása és fejlesztése

Ajánlatkérés
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 235 megtekintés Honlapkarbantartás
39609
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2023 szeptember 01, 16:39
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Tisztelt Érdeklődő, Meglévő weboldal átalakítására fejlesztésére keresek szakembert. Feladatok : - Technikai problémák kiküszöbölése, lassú kép betöltés, Server 500 hiba..stb - Grafikai átalakítás, képek beillesztése cseréje, főoldal képeinek cseréje, sorrendek változtatása, menüpontok létrehozása átalakítása - SEO Többi elképzelésemet személyesen osztanám meg azzal akivel együtt fogok dolgozni. A már meglévő www.4x4berles.hu weboldal egyes elemeinek cseréjét /átalakítását szeretném elvégeztetni egy hozzáértő web fejlesztővel. Elvárásaim: - legyél elérhető a munka alatt és a jövőben ha esetleg módosítani szükséges valamit - Tudjunk telefonon vagy bármilyen módon szóban kommunikálni a lehetséges megoldásokról, - Érts ahhoz amit csinálsz - Tartsd be a megbeszélt határidőket és legyél megbízható - Dolgozz elfogadható áron Úgy gondolom ezek nem extra kívánságok. Kizárólag a Qjob-on keresztül szeretnék megegyezni bárkivel is aki a munkára jelentkezne. Röviden összefoglalva szeretnénk egy szakember egy olyan feladatra amihez mi nem értünk és szükség esetén egy fejlesztésben vagy műszaki problémában segítségünkre tud lenni. Köszönöm ha megtisztelsz azzal hogy jelentkezel erre a munkára, és bízom benne hogy sikerül egy jó szakembert találnunk !

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron