Valószínűségszámítás feladatok (5 feladat)
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 3989
- A feladat létrehozva: 24 máj. 21:48-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- +36 70 940 ** **Ellenőrzött
- n.cs****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Komárom, Csokonai Vitéz Mihály u. 5, 2900 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Lányom évek óta röplabdázik, jelenleg is igazolt játékos U17 korosztályban.Szeretnék magánedzést kérni, hogy fejlődése tovább haladjon, mert egy ideje megakadt a nyitásfogadásban és az ütéshatékonyságban.
- 1 szakember válaszolt
UML - use-case, szekvencia, időzítési diagram elkészítése (ebből 2 elég), illetve osztályok, objektumok meghatározása, osztály és objektum diagram létrehozása. Ezek közül ha csak bizonyos részeket tudsz megoldani, az is tökéletes most. Légy szíves az árajánlat mellé írd meg, melyik részeket tudnád megcsinálni. Kezdés előtt pontosítunk, mindenképp. Ha küldesz ajánlatot, küldöm a témát és egyeztetünk. Köszönöm
- 1 szakember válaszolt
Havonta többször szeretnék 1 vagy 2 órát ami tartalmazna magyar beszédet valamint a figyelmet és az értés fejlesztése
- Budapest, Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Állami vizsga felkészülésére segítséget szeretnék kérni
- Szombathely, Magyarország
- 6 szakember válaszolt
Zongoratanárt keresek. Az alapoktól kezdve. Zenei előképzettségként talán a mixelést említeném meg, amibe komolyabban beleástam magam. De nagyon régóta érdekel a zongorázás is, amivel színesíthetném, egyedibbé tehetném a mixelést. Rendelkezem jelenleg egy midi billentyűzettel, amit az Ableton-val használok, tehát az otthoni gyakorlás lehetősége adott. Heti 2-3 alkalmat szeretnék tanulásra, gyakorlásra szánni. Az órák helyszínéről és az árról inkább telefonon/személyesen beszélnék.
- Lucerne, Svájc
- 2 szakember válaszolt
Kedves,,,,,, Horvath Peter vagyok es Nemet Magantanart keresek. Kint elek Svajc ban es mint cukrasz dologozm itt. Tudom, hogy a 2 Nemet kozott van kulombseg azonban egy Hotelben dolgozom ahol a tulajdonos, a chef stb is Nemet . Illetve az egyszerubb hetkoznapi dolgokat is elszoktam tudni intezni . Heti 3 alkalommam vennek orat. Ez realtive intenziv , viszont en abban is hiszek, hogy az is sokat segtithet hogy gyakoraltilag mindennap elo KELL vennii a Nemetet es nem csak elo lehet venni . :) Pl Hetfo, szerda es pentek., de valojaban a napokat tekintve rugalmas vagyok. Ami ennel fontosabb hogy csak 17h orai vagy ennel kesobbi kezdes lenne jo.90 perces orakban gondolokodom. Varom valaszat. Koszonettel, Peter
- 0 szakember válaszolt
Sok szeretettel várom az általános iskolásokat korrepetálásra! Egy 9. osztályos, kitűnő tanuló segítségét bárki igényelheti online óra keretében! 700Ft/Óra(60perc) áron!