Wordpress sablon weboldal tartalmának átírása/téma változtatás

5 000 Ft
Ana
Ana
Kockázatmentes üzlet
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 866 megtekintés Honlapkarbantartás
4021
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2021 május 31, 07:19
Feladat befejezésének határideje:
2021 június 18, 07:19
Kifizetés módja
Online fizetés
Összeg
5 000 Ft az oldal szolgáltatási díjával együtt 500 Ft

Feladat leírása

https://elegprogram.hu/ Ezt a weboldalt úgy kell átalakítani tartalmilag, hogy ne ingatlan keresés legyen, hanem egy magánpszichológusnak az oldala, aki segít leküzdeni olyan függőségeket mint: dohányzás, alkoholizmus, drogfüggőség. A sablont nem kell másra cserélni, a szövegeket és a képeket pedig kell kicserélni úgy, hogy a témának megfelelő legyen. E két linken található információ pontos felhasználása: http://web.archive.org/web/**************/http://www.elegprogram.hu/index.php?kat=oldal_vagyunk http://web.archive.org/web/**************/http://www.elegprogram.hu/index.php?kat=story + találni, kiegészíteni más hasonló információkkal, amik a témáról szólnak. Határidő 3nap.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Ajánlatkérés
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron