Wordpress sablon weboldal tartalmának átírása/téma változtatás

5 000 Ft
Ana
Ana
Kockázatmentes üzlet
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 758 megtekintés Honlapkarbantartás
4021
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2021 május 31, 07:19
Feladat befejezésének határideje:
2021 június 18, 07:19
Kifizetés módja
Online fizetés
Összeg
5 000 Ft az oldal szolgáltatási díjával együtt 500 Ft

Feladat leírása

https://elegprogram.hu/ Ezt a weboldalt úgy kell átalakítani tartalmilag, hogy ne ingatlan keresés legyen, hanem egy magánpszichológusnak az oldala, aki segít leküzdeni olyan függőségeket mint: dohányzás, alkoholizmus, drogfüggőség. A sablont nem kell másra cserélni, a szövegeket és a képeket pedig kell kicserélni úgy, hogy a témának megfelelő legyen. E két linken található információ pontos felhasználása: http://web.archive.org/web/**************/http://www.elegprogram.hu/index.php?kat=oldal_vagyunk http://web.archive.org/web/**************/http://www.elegprogram.hu/index.php?kat=story + találni, kiegészíteni más hasonló információkkal, amik a témáról szólnak. Határidő 3nap.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Üdv. Applikációt szeretnék készíteni. Amiben egy nfc leolvasásakor a program eldönti, hogy a leolvasó eszköz fiókja jogosult-e az nfc-hez rendelt folyamat vé…
Ajánlatkérés
Kristóf K.
Onlina dísznövény kereskedés
2314, Halásztelek
Viki
Újonnan induló vállalkozás weblapja, erőt, dinamikát kell sugároznia és azt, hogy lehetetlen nem létezik.
3300, Eger
Zoltán S.
Félkész wix oldalhoz kérnék fejlesztői segítséget a foglalórendszer kialakításáshoz. Amire szükésgem lenne egy kettős foglalórendszer. 1. Szakemberek bejelent…
Sárga Noémi
Olyan fitness oldalt létrehozni, ahol összeszednénk az országból a kevesbé ismertebb személyedzőket vagy olyan embereket akiknek van tapasztalata abban, hogy …
2400, Dunaújváros
50 000 Ft
Máté F.