ID 4045

Konyha felújítás

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 350 000 Ft
  • Budapest, Schweidel u., 1118 Magyarország

Feladat információi

Konyha felújítás részeként, 4 nm fal elbontása, régi csempe burkolat (2nm) és lábazat leszedése kb 20 fm), mennyezet gipszkartonozás. 2 helyiség teljes festése. Hulladék elszállítása. Gipszkartonba villanyszerelés. Anyagbeszerzés mindenre kivéve falfesték. Szerződéssel, számlával.

További feladatok

Felújítás utáni takarítás
Bontás
Anyagbeszerzés

Fizetési módok

Kockázatmentes üzlet

A feladat részletei

  • 4045
  • A feladat létrehozva: 31 máj. 07:24-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Réka
  • +36 20 266 ** **
    Nem ellenőrzött
  • sark****@y****.***
    Nem ellenőrzött

További feladatok ebben a kategóriában

Panel lakás glettelése
  • Székesfehérvár, Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

Üdvözlöm 60m2 alapterületű lakás glettelésére keresek szakembert. 2 rétegben.

Ház teljeskörű festése, kivűl-belűl
  • Tinnye, Vadrózsa u., 2086 Magyarország
  • 29 szakember válaszolt

132 négyzetmeteres ház+22 négyzetméteres garázs teljeskörű festése.

Gipszkarton állmennyezet készítése
  • 5 szakember válaszolt

Gipszkarton állmennyezet készítés 3.6m belmagassag. 13 kerulet

Festés, glettelés
  • Budapest, Gárdonyi Géza út, Magyarország
  • 19 szakember válaszolt

90nm-es lakás glettelése és festése.

78nm eres ház, mennyezetre gipszkarton, a tetején 50cm-erenként gerenda,
  • 8 szakember válaszolt

78nmeres házikó.olyan árajánlatot kaptunk az anyagra,h eléggé sokaljuk..

Tetőtér átépítése gipszkartonra
  • Budapest, Margit u., 1192 Magyarország
  • 17 szakember válaszolt

Kedves Qjob Csapat, Szeretnék árajánlatot kérni tetőtér átépítésére gipszkartonozással. A házrész a Wekerlén van, a tetőtér 37m2, ahol jelenleg 3 szoba van kialakítva lambériával elválasztva. Ezen kívül a fürdőszobai tusolót cserélni kell. Várom szíves mielőbbi visszajelzését. Üdvözlettel Nóra

Szeretnék öntől kérni egy tájékoztató árat a meglévő lakásunk kifestésére.
  • 8 szakember válaszolt

Szeretnék öntől kérni egy tájékoztató árat a meglévő lakásunk kifestésére. Tudom pontos árat, csak a helyszíni felmérés és szemlevételezés után lehet, de a költségvetésünk tervezésében már ez is iránymutató a számunkra. Elküldöm a helységek méreteit: - Nappali: 5,5x2x2,6 - Étkező: 4,2x2x1,25 /itt lambéria van azért csak 1,25/ - Szoba: 3x2x*2,6 - Szoba: 3x2x2,6 - Wc : 0,7x1 /csak a mennyezet/ - Fürdő: 1,7x1,6x /csak a mennyezet/ - Előszoba: 7x1x0,9 /itt lambéria van azért csak 0,9/ - Konyha: 1,5x2,5 /csak a mennyezet/ Minden helységet festését fehérre kérnénk. A fürdő, wc, és a konyha kivételével mindenhol tapéta van. Lenne még 4 db ajtó festés is aminek a mérete 2,10x0,8 Köszönöm szépen a segítségét és a válaszát előre is Üdvözlettel Fügedi Szilárd **/*******

Konyha mennyezet lekaparása, repedések bandázsolása, glettelése, mélyalapozása festése
  • 0 szakember válaszolt

12nm es konyha mennyezet lekaparása, repedések bandázsolása.glettelése, mélyalapozása.festése.2 rétegben. Árajánlatot kérnék. Köszönöm. Én csinálom ezt a munkát csak viszonyítás szempontjabol kérdezem!

Gipszkarton állmennyezet készítése
  • Budapest, XIII. kerület, Magyarország
  • 11 szakember válaszolt

Gipszkarton állmenyezet 3.6m belmagassag

Gipszkartonozás szigeteléssel
  • Páty, Páty, újtelep, 2071 Magyarország
  • 16 szakember válaszolt

cca. 400 m2 nagyságú, sík, 2,70 m belmagasságú szeglemezes padlástér gipszkartonozása, függesztetten vagy közvetlenül a tetőzet aljára rögzítve, fóliázva és 2 x 15 cm hőszigetelő behelyezésével. Az anyag rendelkezésre áll.

Falfestés
  • Gödöllő, Szent János u., 2100 Magyarország
  • 11 szakember válaszolt

Egy kb 20-25nm szoba kifestése, bézses-homokszínűre. Pár lyuk van a falban,egyébként a fal nem sérült. Még a jövőhéten lenne jó,minél hamarabb

Fa szerkezetű magas tető építés, illetve lapostető szigetelés felújítás.
  • 7 szakember válaszolt

Társasházunk Fonyódon, közvetlen Balaton parti elhelyezkedésű, szintek száma 3., tetőszerkezet bitumen lemezes szigetelésű lapos tető. 2020-ban lejárt a második 20 éves ciklusú tetőszigetelés garanciánk. Célunk a biztonságos víz szigetelés , csapadék víz elvezetés, a legfelső szint eddigi magas hőterhelés csökkentése. Nyitottak vagyunk célunk elérése érdekében a mai korszerű tetőfedési megoldásokra, lehetőség szerint a vázolt költségkereten belül. A lapos tető 1300 nm.