Need a professional who can paint the apartment

100 000 Ft
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 8 hónapja 289 megtekintés Szobafestés és mázolás
40877
Feladat kezdésének időpontja:
2023 szeptember 24, 22:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
100 000 Ft

Feladat leírása

Hello, Paint the walls/roof of an apartment of size approx 65sqm in Budapest. The old color needs to be changed to a new color. So I am looking for someone who have experience with this kind of work. Sziasztok, Budapesten kb 65 nm-es lakás falainak/tetőjének festése. A régi színt új színre kell cserélni. Tehát olyan embert keresek, akinek van tapasztalata ilyen jellegű munkában.

Hasonló feladatok

Építkezés és felújítás
Tisztasági festes, fehér szinre
2162, Őrbottyán
Ajánlatkérés
Cintia
Falak penészmentesítése /lehetőleg végleg/, szükség szerinti javítás/glettelés/, majd festés.
9700, Szombathely
István
Négyzetméter: 205 Épülettípus:: Lakás Mikor kell elkezdeni:: Rugalmas vagyok Továbbá szeretném: Ingyenes helyszíni állapotfelmérés További feladatok: Régi enyv…
1135, Budapest
László
20m2 függesztett álmenyezet,bontás, ujra épitése
4029, Debrecen
150 000 Ft
Tamas
Négyzetméter: 30 Épülettípus:: Családi ház Mikor kell elkezdeni:: Egy hónapon belül Továbbá szeretném: Nem kérek ajándékot További feladatok: Még nem tudom Err…
Bíróné Kolozs Csilla