ID 41765

Okosóra számlaptörés

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 5 000 Ft
  • 5600, Haán Lajos u., Csaba

Feladat információi

Huawei típusú okosórám futás közben a futópad oldalán található kapaszkodónak ütközött, az előlso függőleges irányban eltört, az óra működésképtelenné vált.

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Nem fontos

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 21 szept. 2023, 21:05

A feladat részletei

  • 41765
  • A feladat létrehozva: 21 szept. 21:06-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Emese
  • debrecen********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

További feladatok ebben a kategóriában

Okosóra javítás Budapesten
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Huawei GT3 okosórám javításához keresek szakembert. Az óra hibásan érzékeli az akkumulátor töltöttségét, és a valós használati idő 2-5 órára csökken, miközben 60% feletti töltöttséget jelez. Budapesten, a pesti oldalon keresek megoldást, lehetőleg a következő 1-2 héten belül. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani a javításra.

Órajavítás, gravírozás, kulcsmásolás
  • 2485, Gárdony
  • 0 szakember válaszolt

Kidsafe junior okosóra vízbe került, érìntőképernyő nem működik, egyáltalán nem érzékel, gombnyomásokat igen. Képe nem változott

Xiaomi okosóra javítás
  • 2051, Biatorbágy
  • 0 szakember válaszolt

A Xiaomi Watch 2 okosórám nem kapcsol be, miután elejtettem és később feltöltöttem. Biatorbágyon keresek hozzá szakembert, aki meg tudja nézni és meg tudja javítani. Több ajánlatot szeretnék kapni, hogy össze tudjam hasonlítani a lehetőségeket. Minél hamarabb jó lenne a javítás.