Szeretnék felújítani a kádat
Feladat információi
Fotó
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 22 júl. 2021, 22:00
A feladat részletei
- 4209
- A feladat létrehozva: 14 jún. 22:45-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- beatr******@i*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest, Gidófalvy Lajos u. 35, 1134 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Falon belüli tartály kialakítása miatt, vízóra áthelyezés.
- Budapest, Fogarasi út, 1141 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Ázás a fürdőszoba felől.
- 1 szakember válaszolt
A fürdőszobai zuhanykabin tálca repedt. Emiatt ki szeretném cserélni a zuhanytálcát és a kabint, valamint a szifont. (A zuhanykabin beszerzés alatt van. ) Ehhez a munkához keresek szakembert. A munkavégzés várható kezdeti ideje: ****.**.**. -től lehetséges illetve amikor megérkezik a kabin. A zuhanykabin egyszerű kivitelű nem hidromasszázsos. Normál kb 16 cm-es zuhanytálca magassággal.
- Tatabánya, Paletta lakópark, 2800 Magyarország
- 3 szakember válaszolt
Egy 80x80 negyed cikk zuhanykabin cseréje Tatabányán
- Budapest, Kerepesi út 136, 1144 Hungary
- 1 szakember válaszolt
Szeretnék kérni egy árajánlatot. A fürdőkádam ha jól tudom akrill. Viszont egyszer már fel volt újítva csak lepattogzott róla a festék. méretei: 150cm hosszú, 65cm széles, és kb 45cm mély. a telefonszámom amin elérnek: +***********
- Makó, Váradi u. 56, 6900 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Üdvözlöm.a következő munkavégzésre lenne szükségem. Az udvarról az ingatlanba víz bevezetése kb 15fm. Vizesblokkból-konyhából szennyviz kivezetés kb 25fm Kombi gázkazán bekötése tetőkivezetéssel,tervezéssel,gázóra áthelyezéssel,a mostani csonktól 10m.re kerül a kazán. Fürdőszoba. 2db wc fallal elválasztva 1 kád, 1 mosdó,1 zuhany,1 mosógép Konyha. 1 mosogató,1 mosogatógép Minden hideg és melegvíz osztógyüjtőre kötve. Padlófütés kiépitése kb 110m2. Bárminemű munkavégzés Csak és kizárolagosan hivatalosan,számlásan lehetséges. Csak kb munkadíj érdekelne, + - 15% eltéréssel. (Megoldjuk okosba -> ezeket kérem mellőzni)
- Gyékényes, A szektor, 8851 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Tetőfelújítás ( egy része zsindelytető, egy része ( 140 m2 hullámpala ) lemezcserép tető elkészítése.
- Pomáz, 2013 Magyarország
- 13 szakember válaszolt
A képeken látható, már meglévő kerítést szeretném megelni 30-50cmel (2sor zsalukő), hálózni, újraszínezni és a léceket lecserélni. Úszokapu elektromos kiállása már kész, motorikus szerkezet telepítése még szükséges.
- 0 szakember válaszolt
Szép napot pazsák istván , közel 4 éve, 2017 óta foglalkozunk lakások, házak felújításával.épitésével könyüszerkezetes házak épitésével Minden kivitelezési munkához saját szerszámmal és nagy tapasztalattal rendelkezünk, mi fejér megye adony Minden feladatot gyorsan és a legjobb minőségben kivitelezünk.kivitelezésel foglalkozunk Egyéb villanyszerelés Vízi-csatorna közműépítés Melegburkolás és parkettázás Egyéb épület-, ipari takarítás m.n.s. Térburkolás Hidegburkolá Egyéb m.n.s. épületgépészeti szerelés Saját gyártású faépület helyszíni összeszerelése, felállítása kulcsra kész állapotban Szennyvízcsatorna-, vízvezetékszerelés Hang- és hőszigetelés Kőművesmunka Épület építési beruházás szervezése Lakó- és nem lakóépület kivitelezése
- Szalánta, 7811 Magyarország
- 4 szakember válaszolt
6 *9 m sávalapra konnyűszerkezetes ház építése már meglévő ház bővítéseként sátortetővel tetőtér beépítésének lehetőségével
- Kaposvár, Tallián Gyula u, 7400 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Hullám pala bontása, léc és csatorna bontás. Ereszlemez felrakása fólia térítés lécezés. Eresz Fésű szellőző szalag felrakása doboz Párkány burkolása. Csatorna kampók eresz csatorna felrakása. Cserepeslemez felrakása rögzítése szegélyek felrakása. 48 m2 tetőn hullám pala van, fél nyeregtető. Erre szeretnék cserepes lemezt rakatni.