fűkaszálás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 42260
- A feladat létrehozva: 27 szept. 09:23-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- sziksz******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
5 szakember válaszolt

- (5 értékelés)
- 6 500 Ft

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft

- (1 értékelést)
- 450 000 Ft

- 1 000 Ft
További feladatok ebben a kategóriában
- 3300, 1, Hajdúhegy u., Eger
- 3 szakember válaszolt
**-**-******* almafák metszésére keresek szakembert
- 9024, 3, Articsóka u., Győr
- 2 szakember válaszolt
Sziasztok, 1 kozepes meretu es 1 nagy diofa metszesere es egy nyari kozepes meretu almafa kivagasara es feldarabolasara keresek szakembert oktober 1-re.
- 3876, 2, Szabadság út, Hidasnémeti
- 4 szakember válaszolt
Hidasnémetiben szeretnék egy kicsi udvart, elökertet megépíttetni **/ **** ***
- 6700, Szeged
- 4 szakember válaszolt
Egy 100m2 udvari terület füvesítéséről lenne szó. Ezen a 100m2-es területen van egy 3 méter átmérőjű, földbe süllyesztett kismedence, egy 3x1-es terület ami homokozó és gyereksarok és két meggyfa. Tehát ezek még lejönnek a 100m2-ből. Ennek egy részét idén nyár elején bevetettük fűmaggal, de akármennyire is esküdtek rá, hogy szárazságtűrő a mag, úgy tűnik mégsem lett az, mert gyakorlatilag kiégett az egész. Öntöztük, kezeltük rendesen, még gombásodásra is gondoltunk és minden egyéb szakirodalmat gondosan átvettük egy ideig még úgy ahogy tudtuk is tartani az árnyékosabb részeken a korrekt vagyis legalábbis számunkra megfelelő füves területet, de az augusztusi forróság végleg betett az egésznek. Szeretném még ha lehet a tél beköszönte előtt, így ősszel ezt a területet újra befüvesíteni, hogy tavaszra már egy erősebb, tisztességes gyeppel fussunk neki a következő szezonnak. Ebben kellene nekem a segítség, hogy ezt a területet szakszerűen valaki befüvesítse megcsinálja, utána pedig a kellő szaktanácsadással kezelni tudjuk, mert hiszem, hogy ez azért annyira tán mégsem olyan nehéz feladat, hogyha már "sínre van téve az ügy" akkor életbe lehessen tartani. Köszönettel: Molnár Balázs
- 2233, Ecser
- 5 szakember válaszolt
Szia! 36 méter hosszú és 4-6 méter magas leylandi nyírása lenne a feladat.A magassága maradna 4 méter. Soha nem volt még vágva.
- 1034, 98, Bécsi út, Budapest
- 11 szakember válaszolt
Egy kb 20-25 m magas, teljesen elszáradt fenyő, törzsátmérő kb 40 cm kivágására szeretnék ajánlatot kérni. Zöldhulladék elszállítással, és tuskómarással. Köszönettel Bogdán Gabriella (**-*******)
- 2851, Környe
- 2 szakember válaszolt
Kettő öreg meggyfát szeretnék rendbehozni/megmenteni/ segítséget előre is koszonom!
- 6078, I. körzet tanya, Jakabszállás
- 9 szakember válaszolt
Tanya körüli fűkaszálás és gyümölcsös fűkaszálása kb
- 20 szakember válaszolt
20-30 cm-es gazzal benőtt 80m2 -es telek füvesítése lenne a cél. Nem pázsitra, gyepszőnyegre gondolok, csak egyszerű fűre, ami rendezetté, kellemessé tenné a kertet.
- 4400, Nyíregyháza
- 2 szakember válaszolt
Heti 1-2 napon lenne szükség ház körüli munka ellátására. Ebbe beletartozna: fűnyírás, takarítás, kisebb karbantartási feladatok. **/*******
- 6700, Szeged
- 2 szakember válaszolt
Társasházi udvaron és utca fronton kellene füvetkaszálni illetve sövényt nyírni. A zöldhulladék takarításában és elszállításában is kérnénk segítséget.