ID 42528

Csótányirtásra keresek szakembert

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • Online

Feladat információi

Egyenlőre 1db-al találkoztam lakásunkban! De egy házzal feljebb temérdeknyi csótány van!

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 42528
  • A feladat létrehozva: 30 szept. 21:15-kor
  • Frissítve: 2 éve

Feladat létrehozója

Bordásné Hollósi Stefánia
  • +36 30 352 ** **
    Ellenőrzött
  • stefania*********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

3 szakember válaszolt

Krisztián
  • 4.8(25 értékelés)
  • 85 000 Ft
Edit
  • Nincs értékelés

  • 100 000 Ft
Zsolty
  • 4.0(2 értékelés)
  • 1 000 Ft

További feladatok ebben a kategóriában

Kutya napközi
  • 2 szakember válaszolt

Üdv! A párommal Szilvásváradra megyünk hosszú hétvégére kutyánkkal együtt! De szeretnénk elmenni a Nemzeti Vágtára is és oda nem tudjuk bevinni a kutyát! Ezért keresünk pár órára valakit aki vigyázz rá! Hiába szobatiszta a szálláson nem maradhat! Köszönöm szépen!

Házi betegápolás Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

fekvőbeteg pelenkázás ágynemű húzás

Ereszcsatorna tisztítás kéne
  • 13 szakember válaszolt

Ereszcsatorna tisztítása kb 22 méter hosszan. Nem tudom , hogy valami hálóval lehetne e megvédeni a belehulló tobozoktól és tűlevelektöl.Budaörs.

Medencetisztítót keresek Fóton
  • 0 szakember válaszolt

szűrőszivattyú mosása lenne egy gyors kisebb munka de sürgősen kéne de hát nem Forgat a vízforgató elég erővel mert valószínű hogy át kéne mosni a a homokszűrők

Csótányirtásra keresek szakembert
  • 2 szakember válaszolt

Csótány irtás 3 szoba 1 fürdö közlekedö Konyha kb 6m cm2 mennyibe kerülne?

Ereszcsatorna tisztítás Edelény
  • 0 szakember válaszolt

Ereszcsatorna tisztítás Edelény

Airbnb lakás takarítás
  • Paulay Ede u., Budapest
  • 10 szakember válaszolt

VI. Kerület, Paulay Ede utcában egy házban 4 lakást üzemeltetünk immár lassan 10 éve. Egyik magán takarítónk már nem tudja vállalni a munkát ezért megfontolnánk egy új kollega felvételét. A lakások 1 hálósak és 30-50m2 közöttiek a 2. és 3. emeleten helyezkednek el. Van egy tárolónk is a bekészítendő dolgokkal és a szennyesek tárolására. A tiszta ágyneműk és törölközők a lakásban erre szolgáló helyen vannak tárolva. A kért szolgáltatás: Alkalmanként alap rövid távú vendéglátásos takarítás Minimális alap bekészítés, feltöltés 2 havonta: Lakásonként egy-egy nagyobb takarítás (ablak, alapos konyha, ágyak alatti, szekrények belseje, stb.) Időpont menedzsment: A gyakorlatunk szerint adott napokon kezdő és végződő órára meghatározott (jellemzően legalábbb 4-6 óra áll rendelkezésre lakásonként a takarításra) Minden eszközt biztosítunk (részben a lakásokban pl porszívó) részben a tárolónkban (felmosók törlők, stb) Tehát igazából a takarító személyre van szükség. Havi alkalmak várható száma: jellemzően havi 15-25 alkalom jön össze a 4 lakásból összesen! Számla nem feltétlenül szükséges. Revolut utalásokkal tudunk teljesíteni alkalmanként azonnal. Várom szívesen ajánlatukat, Gál Gaszton

Bőröndjavításra van szükségem
  • 2642, Nógrád
  • 0 szakember válaszolt

Gabol huzható iskolatáska görgőcsere 4 db ***********

Házi betegápolás
  • 8000, 3, Cserepes köz, Szfvár
  • 2 szakember válaszolt

betegápolás

Fertőtlenítés
  • 1077, 27, Izabella u., Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Szuterén üzlethelyiség fertotlenites. Az üzlethelyiség mérete 60nm

Menyasszonyi ruha tisztítás
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Menyasszonyi ruha tisztítás

Kisebb létszámú iskola egy szintjének napi takarítása
  • 1119, Fogócska u., Budapest
  • 11 szakember válaszolt

Kisebb létszámú iskola 2. emeletének teljes délutáni takarítására keresünk számlaképes vagy szerződéskötésre hajlandó személyt. A munka minden munkanapon. délután 5-től esedékes, a feladat a tantermek felsöprése, szemétszedés, kukák ürítése, mosdó helyiségek takarítása. A szinten 6 tanterem található. A foglalkoztatás módja szerződéses vagy számlával elszámolt is lehet. Kérem, csak olyanok keressenek, akiknek a fenti feltételek valamelyikét vállalni tudják.