Gázkazán bekötése
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 44368
- A feladat létrehozva: 24 okt. 10:18-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 667 ** **Ellenőrzött
- valeri*******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 1025, Zöldlomb u., Budapest
- 12 szakember válaszolt
Az alábbi munkákra keresnék szakembert: 1) csöpögő wc tartály javítása. Sarok szelep ki lett cserélve, de nem oldotta meg a problémát. Folyamatos csöpögő hang hallatszik, a csészébe csak nagyon minimális víz szökik ki (egyébként jól működik a tartály) 2) a fürdőben mosdókagyló és kádtöltő csap csere 3) a fürdőkád körbe szigetelése (a korábbi szilo elfáradt) 4) nem vízszerelés, de nagyon örülnék, ha tudna segíteni 7 db luk fúrásában (3 db gitár tartó konzol és 1 db kép) vasbeton vagy tégla falba. Sajnos nem tudom konkrétan, hogy melyik fal milyen anyagból van a házban.
- 6723, Szamos u., Szeged
- 3 szakember válaszolt
Konyhai csöpögő csap csere és lefolyó ellenőrzés.
- 1192, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Fehér akril kád kb. 8 cm átmérőjű, kör alakú területen kitört oldalfalát szeretném megjavíttatni. Képeket tudok küldeni.
- 1132, 63, Visegrádi u., Budapest
- 6 szakember válaszolt
1. Feladat: a lakásba egy ólomcsövön keresztül jön be a víz, ezt kellene a falsík mögött elvágni és egy golyóscsapot mint főelzáró felszerelni. Az előre egyeztetett szerelés idejére a strangban elzárható a víz. 2. Feladat: Gázos vízmelegítő megszüntetésre került, ennek a csövét kellene elvágni és ledugózni. Elképzelésem szerint a képen látható földelőbilincs magasságában.
- Király u., Miskolc
- 1 szakember válaszolt
Miskolc Király utcán kellene kádat felújítani november közepén. Erre keresek megbízható szakembert korrekt árajánlatban.
- 3300, Zöldfa u., Eger
- 3 szakember válaszolt
Sürgős Radiátor csere 1 db régi folyik és öreg
- 5700, Kossuth Lajos u., Gyula
- 1 szakember válaszolt
Sarokkádba ajtó beépítés Gyulán