Kútfúrásra árajánlatot kérek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 44652
- A feladat létrehozva: 27 okt. 15:40-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 331 ** **Nem ellenőrzött
- geor*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (7 értékelés)
- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 2310, Szigetszentmiklós
- 5 szakember válaszolt
Üdvözletem! Családiház vízellátását szeretnénk fúrt kútról megoldani Szigetszentmiklóson. **********0@*****.***
- 5674, 318, Kereszt sor, Kétsoprony
- 1 szakember válaszolt
Üdvözletem! Van egy régi fúrt kutam,amin a szívó ágon a cső kilyukadt,így fals levegőt szív,és nem jön fel a víz. Mit lehet tenni? A lyuk fent van látható helyen. Mindez Kétsopronyban,tanyán van. Köszönöm,ha válaszolnak! +***********
- 1 szakember válaszolt
100-120 méter mélységű rétegvíz kutat szeretnénk vizes fúrással Egerben, Almáron. A próba fúrás szerint a rétegek: 30 méter tömör mészkő majd 50 méter agyagos talaj, 10 méter márga és utána megint tömör mészkő. A cél öntözés és háztartási vízhasználat.
- Baracs
- 1 szakember válaszolt
Jó napot! Ajánlatot kérek, Kisapostagon létesült, meglévő "üzemelő" fúrt kút tisztításáról. A kút 2005-ben készült 30m-ig da110-es, attól lefelé 54m ig da63-as KPE cső kiépítésével. A szivattyú 27m-re van leengedve. Kb. tavaly kezdett nagyon homokos lenni a víz. Szereltem fel két szűrőt is, ami ideiglenesen orvosolta a problémát, viszont jelenleg már rendszeresen eltömődnek a szűrők, amiatt nincs elegendő víznyomás a házban. Lehet-e kompresszorozással kitakarítani, javítani a rendszert? Kérem jelezzen vissza! Köszönettel: Balogh Attila **/***-****
- 1239, 139, Táncsics Mihály u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
Soroksáron a Dunához kb. 800-100 m. -re kis kert locsolására alkalmas kutat szeretnék furatni . ehez kérek árajánlatot .
- 7635, Sziklás dűlő, Pécs
- 3 szakember válaszolt
Egy villámcsapás által kidőlt fa kivágása és still fűrésszel történő felaprítása
- 4551, 23, Rozsnyai u., Nyíregyháza
- 4 szakember válaszolt
Fűnyirás,rózsa metszès,tuják gondozása,/kicsik/sövènnyírás borostyán 6m/permetezès amikor szüksèges
- Töviskés völgy, Egerbakta
- 8 szakember válaszolt
Egerbaktai határban,völgyben,köves út mellett,zártkert utcai,árokparti részén, egy 220-as villanyvezeték átfut rajta. A fa: 40 év körüli életerős kőris,kb. 15- 20m magas,4 ága van tőről. A fa értékesítési lehetősége is érdekelne.
- 4133, 1, Béke u., Konyár
- 6 szakember válaszolt
Ház mellett van a nyár fa és nagyon veszejes
- 4523, Pátroha
- 5 szakember válaszolt
20x100m kb az a terület ami az udvar rész!Jelenleg tiszta!