Takarítás és házimunka
Feladat információi
Paraméterek
További feladatok
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 20 dec. 2023, 05:37
A feladat részletei
- 44801
- A feladat létrehozva: 30 okt. 05:45-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 244 ** **Nem ellenőrzött
- sbizt*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
5 szakember válaszolt

- (3 értékelés)
- 30 000 Ft

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 30 000 Ft

- 30 000 Ft/szolg.
További feladatok ebben a kategóriában
- 13 szakember válaszolt
Kb 45 m2, 1+fél szoba, konyha, fürdőszoba általános takarítása.
- 1104, 64, Sörgyár u., Budapest
- 8 szakember válaszolt
Heti egyszeri, akár változó időpontban, kevesebb mint két órát igénylő teljes takarítás 70 éves nyugdíjas férfinél. Alkalmanként 6000Ft-ot fizetek. Kőbánya, Sörgyár u. 64. Bajcsy kórház mellett. E-mailt kérek.
- Paulay Ede u., Budapest
- 10 szakember válaszolt
VI. Kerület, Paulay Ede utcában egy házban 4 lakást üzemeltetünk immár lassan 10 éve. Egyik magán takarítónk már nem tudja vállalni a munkát ezért megfontolnánk egy új kollega felvételét. A lakások 1 hálósak és 30-50m2 közöttiek a 2. és 3. emeleten helyezkednek el. Van egy tárolónk is a bekészítendő dolgokkal és a szennyesek tárolására. A tiszta ágyneműk és törölközők a lakásban erre szolgáló helyen vannak tárolva. A kért szolgáltatás: Alkalmanként alap rövid távú vendéglátásos takarítás Minimális alap bekészítés, feltöltés 2 havonta: Lakásonként egy-egy nagyobb takarítás (ablak, alapos konyha, ágyak alatti, szekrények belseje, stb.) Időpont menedzsment: A gyakorlatunk szerint adott napokon kezdő és végződő órára meghatározott (jellemzően legalábbb 4-6 óra áll rendelkezésre lakásonként a takarításra) Minden eszközt biztosítunk (részben a lakásokban pl porszívó) részben a tárolónkban (felmosók törlők, stb) Tehát igazából a takarító személyre van szükség. Havi alkalmak várható száma: jellemzően havi 15-25 alkalom jön össze a 4 lakásból összesen! Számla nem feltétlenül szükséges. Revolut utalásokkal tudunk teljesíteni alkalmanként azonnal. Várom szívesen ajánlatukat, Gál Gaszton
- 7632, 59, Melinda u., Pécs
- 2 szakember válaszolt
üdvözletem! 49 négyzetméteres, másfél szobás lakásom van, a 8. emeleten. Legnagyobb problémám az ablaktisztítás és függönyfelrakás. Kicsit szédülős vagyok, ezért ez a munka lenne a legfontosabb. Ha kedvező árban tudunk megegyezni, szívesen venném a nagytakarítást is. Polozgai Sándorné
- 2 szakember válaszolt
Üdv Mindenkinek, homlokzatmosásban jártas szakemberek jelentkezését várom elsősorban Tatabánya környékéről.
- 3432, Emőd
- 0 szakember válaszolt
Fix huzatos matrac. 180*200 Nincs extra látható szennyeződés, de 4 éves, így szeretnénk egy fertőtlenítő tisztítást.
- 4 szakember válaszolt
Üdv Mindenkinek. Falmosó illetve homlokzatmosó emberek segítségét kérném elsősorban Tatabánya és környékéről.
- 8200, Vámosi u., Veszprém
- 0 szakember válaszolt
Franciaágyba való matrac tisztítását szeretném elvégeztetni.
- Budapest
- 8 szakember válaszolt
Irodatakarításra (födszint + 1. 2. emelet) takarítására keresünk 2 fő takarítónőt napi 4 órában heti 5 alkalommal (munkanapokon). Napi feladatok: - konyha, szaniterek tisztítása, fertőtlenítése - monitorok, asztalok, irodai berendezések portalanítása - üvegelválasztók, tisztántartása - kilincsek fertőtlenítése - porszívózás, felmosás - szemétűrítés - portörlés, pókhálózás Helyszín: Budapest, 10. kerület.