Tetőfedőt keresek
Feladat információi
Fotó
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 13 júl. 2021, 22:00
A feladat részletei
- 4518
- A feladat létrehozva: 12 júl. 06:10-kor
- Frissítve: 4 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 961 ** **Nem ellenőrzött
- to***@c********.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 5 szakember válaszolt
Kb. 150nm régi tetőcserép és léc megbontása,fóliázás,visszarakás. A felület egybefüggő sík. Helyszín:9408 Brennbergbánya. Árajánlatot kérekKb.
- 3 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Sorházban lakom. A gerendákat kellene cserélni és szigetelni a tetőteret, valamint a cserepeket cserélni. Anyagot tudok biztosítani. A tető felülete kb 64nm. A munkadíjra lennék kíváncsi hogy nm-kén mennyibe kerülne. Mikor tudnák elvégezni? Hely: Budapest, Csepel Igazából kb-i árakra lenne szükségem, hogy tudjak egy gyorsat számolni. Kérem jelöljék meg hogy br van nettó árakról van szó. Köszönettel, Koska Nikoletta *********
- 3 szakember válaszolt
Üdvözlöm!18 éve építkeztünk és a cserepünk málik szét.Szeretném megtudni mennyibe kerülne egy cserép csere.*********** a telefonszámom. Előre is köszönöm!
- Zalaegerszeg, Csácsi u. 29, 8900 Magyarország
- 8 szakember válaszolt
Meglévő tető bontása, bramac cserép törésmentes bontása, új tető építése, meglévő bramac cserép felhasználásával
- Eger, Madách Imre u. 21, 3300 Magyarország
- 11 szakember válaszolt
121m2 tetőcserép és tetöléc csere.Érdekelne a munkadíj.
- Zánka, 8251 Magyarország
- 4 szakember válaszolt
A teto fele le van bontva es foliazva, ezt kell zsindelyezni, a masik oldal bontasra es ujra zsindelyezesre szorul. Szakembert keresek. 169 nm teto zsindelyezesere keresek valodi, megbizhato szakembert Zànkàn! Koszonom. a kovetkezo a telefonszamom: ********* Sajnos az uzenetkuldo itt a Qjob-on nem mukodik,ezert nem tudok valaszolni !
- Rum, Szombathelyi u., 9766 Magyarország
- 8 szakember válaszolt
Pontos Győr precíz munka teljes cserép tető leszedése lemez tető fel léc és essö víz elvezetése az az eresz csatorna
- Komoró, 4622 Magyarország
- 7 szakember válaszolt
80 négyzetméteres lakás sátortetőjén szeretném lecserélni a betoncserépet trapéz lemezre és 3szarufát is cserélni kellene ! Leginkább egy szakembere van szükségem !
- Budaörs, Vasútállomás és környéke dűlő, 2040 Magyarország
- 5 szakember válaszolt
Hagyományos fa szerkezetű tetőn az ereszcsatornán átszivárgott a viz és megrongálodott egy gerenda, ezt kellene kijavitani.
- Székesfehérvár, 8000 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
100nm alapteruletu csereptető (tehát a felület kB 160 körül is lehet, nem tudom pontosan) mosásra szeretnék ajánlatot kérni székesfehérvári családi házra. Goda Balazs +***********
- Kaposvár, Kertész u., 7400 Magyarország
- 9 szakember válaszolt
Jelenleg ázik a ház. A tető 40 éve lett kicserélve, és az előző tulajdonosok sem foglalkoztak a problémával. Olyan tetőt szeretnénk, amire 10 évig legalább nem lesz gondunk.
- Érd, Magyarország
- 7 szakember válaszolt
300 nm-es kontyolt nyeregtető 25 fokos dőlésszöggel 1 db vápával, 6 db kúppal.

