ID 45458

Ereszcsatorna szerelése

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 4028, 25, Gvadányi u., Debrecen

Feladat információi

csatorna cserére van szükség

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 45458
  • A feladat létrehozva: 06 nov. 11:44-kor
  • Frissítve: 2 éve

Feladat létrehozója

Csaholczi Attila
  • +36 20 562 ** **
    Nem ellenőrzött
  • csaho*****@g****.***
    Nem ellenőrzött
Adrian
  • 5.0(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
János
  • 1.7(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Richárd
  • 1.4(15 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltán
  • 2.3(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • 1.6(7 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltán
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Attila
  • Nincs értékelés

  • 3 500 Ft
Ádám
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Lajos
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Karcsi
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Nagy
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
István
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Tibor
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Robert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
István
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

További feladatok ebben a kategóriában

Tetőfedés
  • 31 szakember válaszolt

Üdvözlet! Héjazat cserére szeretnék kérni ajánlatot. Nyeregtető méretei: tetősík hossza 4.8m szélessége 7,2m Jelenleg onduline amit már meglévő cserepes lemezre szeretnék cserélni.

Helló 1 fő ácsot keresek
  • 1181, 43, Kossuth Lajos u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

1 fő ácsot keresek azonnali kezdéssel,hosszútávú folyamatos bpi tető építési munkákra heti fizetés előleg szükség esetén kerhető ***********

Sátortető felújítás Pécsett
  • 7624, Pécs
  • 7 szakember válaszolt

Orosz Attila egy sátortető kivitelezését tervezi Pécsett. A tető területe körülbelül 100 négyzetméter. A tetőszigetelést és a tetőfedést is magában foglaló munkálatokat a következő hat hónapon belül szeretné elkezdeni, az anyagválaszték az agyagcserép. Az építési munkák minőségére és a szabványoknak, valamint energiahatékonysági előírásoknak való megfelelésre nagy hangsúlyt fektet. A megkeresés a Qjob partneri oldalról érkezett be.

Teljes tető készítése vállaljuk
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Cégünk 15 éve működik referencia és szakszerű kivitelezés tető fedès és szigetelés hívjon bizalommal

Tetőfedés és tetőfelujitás bádogozás
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Tetőfedő bádogos vagyok szakember

Kontyos Tetőfelújítás Besenyszögben
  • 5071, Besenyszög
  • 11 szakember válaszolt

Czakó Roland Qjob partnereinken keresztül nyújtott be egy kérelmet egy kontyos tető felújítására Besenyszögön. A tető, amelyen a munkálatokat végeznék, 190 négyzetméter alapterületű. Roland azt tervezi, hogy a projektet később kezdi el, az időpont még nem meghatározott. Fontos számára, hogy a munka magában foglalja mind a tetőszigetelést, mind a tetőfedést. A tetőfedéshez agyagcserépet szeretne használni. A projekt helyszíne Besenyszög, postai irányítószáma 5071.

Acs teto fedo .hu
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Családi házak tetőfelújítása, több mint 20 év tapasztalattal! Megbízható, és tapasztalattal rendelkező tetőfedőt keres a családi háza tetőfedéséhez? Cégünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a lemezes és cserepes tetőfedésben valamint tetőfelújításban. Az ügyfeleink számára egyedi árajánlatokat készítünk, munkáinkra garanciát vállalunk. Professzionális csapatunkkal gyorsan és szakszerűen végezzük munkánkat és a legnagyobb tisztelettel kezeljük ügyfeleinket. Tapasztalt tetőfedő szakemberekből álló csapatunk van, akik nagy figyelmet fordítanak a részletekre. Munkatársainkkal már több éve együtt dolgozunk, így igazi csapatmunka keretében végezzük a munkánkat. Milyen tetőfedéseink közül választhat? Cserepeslemezes tetőfedés Palazsindelyes tetőfedés Korcolt tetőfedés Cserepes tetőfedés Bitumenes tetőfedés Trapézlemezes tetőfedés Telefonszam(+** ** *** ****)

Szeglemezes Tetőfelújítás Kecskeméten
  • 6000, Kecskemét
  • 10 szakember válaszolt

A Qjob partnerektől érkezett egy új megkeresés Juhász Krisztiántól. Krisztián egy nyeregtetős házra szeretne szeglemezes tetőfelújítást Kecskeméten. A tető alapterülete 60 négyzetméter, és a munkálatokat 6 hónapon belül szeretné elkezdeni. Kiemelten fontos számára, hogy a felújítás magában foglalja mind a tetőszigetelést, mind a tetőfedést, amely trapézlemezből készülne.

Tetőépítés
  • 8286, Gyulakeszi
  • 7 szakember válaszolt

150 nm alapterülető szeglemez tető építése Gyulakeszin

Szeglemez tető építése
  • 7 szakember válaszolt

250 nm kontyos tető, agyagcserép tetőfedés

Attalai Nyeregtető Projekt
  • 7252, Attala
  • 3 szakember válaszolt

Francz Ervin egy nyeregtető szeglemez kivitelezésére szeretne árajánlatot kérni a 7252-es irányítószámú Attala településen. Jelenlegi tetőjének alapterülete 200 négyzetméter. Az árajánlatot és a kapcsolódó információkat az **************@*****.*** e-mail címre várja. A megkeresés a Qjob partneri oldalról érkezett be.

Nyeregtető fedése cserepeslemezzel
  • 6075, Páhi
  • 5 szakember válaszolt

Szia! Báldi Viktor vagyok, és szeretnék árajánlatot kérni egy nyeregtető fedésére cserepeslemezzel. A tető alapterülete körülbelül 250 négyzetméter. Egyelőre még nem sürgős a munka, csak később szeretném elvégeztetni, de előre szeretnék tájékozódni az opciókról és az árakról. Az anyag tekintetében a cserepeslemezt részesítem előnyben. A munkát az 6075-ös irányítószámú területen kérem elvégezni, és az árajánlatot e-mailben várom a *****.******@*****.*** címen.