Fűtésrendszer tisztítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 46270
- A feladat létrehozva: 15 nov. 13:54-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 740 ** **Nem ellenőrzött
- szabin*******@g****.***Nem ellenőrzött
3 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- (7 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 70 000 Ft/szolg.
További feladatok ebben a kategóriában
- 4032, Hatvani István u., Debrecen
- 4 szakember válaszolt
Két régi, egymás mellett levő lemez zuhanytálca helyett szeretnék egy aszimmetrikus sarokkádat (160*100 cm) beszereltetni. A kádhoz előlap és kádparaván is tartozik. A mélyebb tálca előtti csapot szeretném leszereltetni, és ennek a kiállásnak a felhasználásával szeretnék a kádperemre másik csaptelepet szereltetni. A kád helye melleti szekrény mozgatható. Színazonos járólap van.
- 1143, Budapest
- 4 szakember válaszolt
A lakásban egyedi gázfűtés üzemel, de az egyik radiátor és a mellette lévő, azonos fűtőkörre kötött törölköző szárító hideg marad. Árajánlatokat szeretnék kérni a javításhoz (légtelenítés, esetleg átmosás vagy radiátor szelepcsere). A lakás Zuglóban van a Puskás Aréna mellett.
- 3508, Futó u., Miskolc
- 2 szakember válaszolt
Régi zuhanykabin szétszerelése? Új zuhanykabin összeszerelése. Mosdócsere
- 5000, 57, Szántó krt., Szolnok
- 1 szakember válaszolt
ariston kondenzácios kazán általános karbantartás
- 6133, Jászszentlászló
- 1 szakember válaszolt
A ház gázkazánjából csöpög a víz
- Törökszentmiklós
- 2 szakember válaszolt
vegyes tüzelésű kazán bekötés meglévő rendszerbe.
- 2119, 20, Faiskola u., Pécel
- 5 szakember válaszolt
Fűtési rendszer átmosását szeretném igényelni. Padlófűtés 4 kör Radiátor 2 kör Összterület 50m² Bánhegyesi Zoltán ***********
- 8900, 73, Köztársaság útja, Zalaegerszeg
- 2 szakember válaszolt
Átfolyós vízmelegítő melletti vízszelep csere.
- 1113, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Épülettípus:: Társasház Erre van szükségem: Vízórák telepítése és cseréje Mikor kell elkezdeni:: Nem sürgős, egyelőre csak felmérem a lehetőségeket Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Ebben a kategóriában keresek szakembert: Vízvezetékszerelés, új rendszer és vízóra telepítése
- 4400, Fazekas János tér, Nyíregyháza
- 3 szakember válaszolt
Érdeklődnék, hogy tudna e valaki segíteni egy WC tartály csövének cseréjében! Ha adnak rá lehetőséget, elküldöm a képeket, amin nagyjából látszik, hogy mi a probléma. Valahol a cső nem tömít rendesen így a beépített fali elválasztón csordogál le a víz. Mivel elég fura helyen van és az előző lakó így oldotta meg, szeretném megkérdezni, hogy ebben tud e valaki segíteni!
- 9027, 2, Bolyai Farkas utca, Győr
- 1 szakember válaszolt
Tanácsadás új konvektorok vásárlásával kapcsolatban, régiek cseréje és az újonnan vásárolt konvektorok beszerelése