Televízió javítás
Feladat információi
Paraméterek
Fotó
Fizetési módok
A feladat részletei
- 46393
- A feladat létrehozva: 16 nov. 20:07-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 420 ** **Ellenőrzött
- ball****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 8638, Balatonlelle
- 0 szakember válaszolt
Samsung QE65Q96TDTXXH típusú tv-en 6cm széles pixel hiba van (villog egy sávban ) Kérdés h javitható e és mennyibe kerül ennek javítása . Török Ferenc ***********
- 0 szakember válaszolt
Samsung QE55Q60TAUXXH TV-m képernyője több helyen betört egy költöztető cég szállítása során
- 7834, 11, Kossuth u., Baksa
- 0 szakember válaszolt
Led tv-nek berepedt a képernyője.
- 2220, Lázár Vilmos u., Vecsés
- 0 szakember válaszolt
LG 60 UM7100PLB SMART LED televízió készüléket 2019 év végén kaptuk. Eleinte a képernyő egy negyedén volt kékes elszíneződés, de mostanra a teljes képernyő kékes árnyalatban virít. Mi nyugdíjasok vagyunk, és hozzászoktunk, de aki bejön hozzánk mondja, hogy tiszta kék a képernyő. Most olvastam, hogy esetleg a LED világítás okozhat ilyen hibát, és hogy azt lehetséges cserélni. Ezért kérnénk, hogy anélkül, hogy nekünk kellene szállítani a TV-t, meg tudnák-e javítani a készüléket. És ez előre láthatólag minden költséggel mennyibe kerülne, és mennyi ideig lennénk TV nélkül?
- 986 01, 9, Záhradnícka
- 0 szakember válaszolt
SAMSUNG QLED TV-vel rendelkezem – az eszközre vonatkozó infor-mációkat lásd a mellékletben. A tévét néhány éve vettem a losonci NAY Elektrodome-ban. Már több napja tapasztalom a következő problémát: a távirányítóval való bekapcsolásakor a készülék egy rövid hangjelzést ad, de nem indul be a készülék, majd a képernyő kikapcsol. Ez egy ideig ismétlődik (2 perc - fél óra), mielőtt rendesen elindul a softvér és a TV működik. Több lehetőséget is kipróbáltam, de sikertelenül: pl. 30 mp-re kihúztam az csatlakazóból az elektromos kábelt, vagy minden más készülék kábeleit húztam ki a csatlakozóból, frissítettem az SW-t. Persze semmi sem segített.
- 0 szakember válaszolt
Egyszercsak nem kapcsolt be este ment reggel nem.Egyszer volt màr ijen tekercs bajt mondták.Régebbi lapos tv
- 4567, 9, József Attila u., Gemzse
- 0 szakember válaszolt
Samsung 32 colos led tv jobboldalon fekete csík van javítható e készülék valaki tudja javítani? A készüléket Nyíregyházára eltudom szállitani
- 0 szakember válaszolt
Üdv! Fogalmam sincs ezt a részét ,hogy hívják de ha lehetséges akkor szeretném javittatni.
- Pécs
- 0 szakember válaszolt
Szia, szoktam néha playstationözni egy régi kis crt tv-n, elég mezei darab. most pár hónap kihagyás után bekapcsoltam és fekete-fehérré vált. egy olyan 10-15ezret szívesen ráköltenék ha valami apróság javításával esetleg visszalehetne hozni rajta a színeket. érzelmileg egy kicsit kötődöm hozzá. ha van kedved ilyesmi dolgokhoz kérlek hívj: ** ** ** ** ***
- 3521, 21, Gémeskert u., Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Tisztelt Cím! 2 db Samsung smart tv törött képernyővel, amennyiben lehetséges a javítását szeretném kérni. Szakemberhez is elszállítjuk javítás céljából. Köszönöm.