Távmunkában Dolgozó Magyar Könyvelő (Angolul Beszélő)

Ajánlatkérés
Arnold Wolf
Arnold Wolf
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 6 hónapja 140 megtekintés Könyvelés
46417
Szolgáltatás helye
Nálam
Cím
  • Budapest
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Feladatok: Különböző magyar adóbevallások pontos elkészítése és benyújtása. Adózással kapcsolatos kérdések alkalmankénti megválaszolása e-mailben. Elvárások: Részletes ismeret a magyar adózási törvényekről. Kiváló kommunikációs készség angol nyelven. Képesség hatékony távmunka végzésre. Amit kínálunk: Hosszú távú, stabil munkalehetőség. Rugalmas távmunka. Szakmai fejlődési lehetőség. Jelentkezés: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát (magyar vagy angol nyelven) a következő e-mail címre: vortex.buchhaltung @ gmail.com Várjuk jelentkezését!

Hasonló feladatok

Üzleti szolgáltatások
Januártól való könyvelés rendbetétele…
6230, Soltvadkert
30 000 Ft
Attila
Induló Kft könyvelés
7628, Pécs
Szilveszter
Nyugdíjas átalányadózó könyvelése
3070, Bátonyterenye
Anett
adóbevallás készítése 2023. ra vonatkozóan
5000, Szolnok
Zsuzsanna
Magánszemély adóbevallásával akadtunk el. Adóvisszatérítés járna, de az adóbevallásban valamit elrontottunk, hibaüzenettel visszakaptuk. Személyesen nem segít…
6722, Szeged
Regina