Weboldal fejlesztésre van szükségem

Ajánlatkérés
Fabian
Fabian
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 8 hónapja 184 megtekintés Honlapkarbantartás
46418
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

I have created a draft for my website, which is about tech education for young professionals that want to get into the IT world. Initially, I wanted to have a simple landing page, but in the making I realized I would need booking services and some suggestions re payment options. I will offer two services: 1: Virtual class (ocurring every Saturday - student should be able to reserve a seat for this (capped at 50 students) and 2: 1-1 coaching, hence the booking. The site should be mobile friendly. My current version looks okay, but on mobile it doens't look appealing.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron