Mazda szerviz
Feladat információi
Paraméterek
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 47404
- A feladat létrehozva: 29 nov. 07:43-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 326 ** **Nem ellenőrzött
- csende******@g****.***Nem ellenőrzött
További feladatok ebben a kategóriában
- 1 szakember válaszolt
Jo estét. Menet közben leált a lexusom benzinmotorja . Ez egy Lexus GS 450 h Átkapcsolt hibryd modba és nem kapcsolt vissza a benzinmotor. Toyota szervizben kiadott egy hibakod P0A80 ez szerint hibrydakumlátort kellene cserélni vagy javítani . De a benzinmotor nem indul olyan szerelőt keresek aki meg tudja javítani. A kocsiban 129 000 km van 14 éves mindig szervizelt eddig kifogástalan auto volt.
- 1 szakember válaszolt
Holnap délelőtt szeretnék Békéscsabán egy HELYSZÍNI állaptfelmérést
- 5600, 36, Ipari út, Csaba
- 0 szakember válaszolt
VW Passat vezetőülés háttámlájának oldala kb 10 cm-en kiszakadt
- 0 szakember válaszolt
2016-os VW Caddy ADBLUE szintjelző hiba; hiába töltöttük újra a fedélzeti nem vesz róla tudomást, továbbra is számol vissza.
- 1 szakember válaszolt
Üdv. Passat b* **** *.* dízel A probléma nincs fűtés csak 1 hellyen jön a meleg a szelvedő részén. Olajcseret szeretnek. Jobb első és hátsó bal ajtók kívülről nem nyithatoak. Jobb első kerék majdhogynem ki esik valami villát kell cserélni. Műszerfalon világít Pirosan a képen látható 48.as ábra Sürgősen keresek szakembert aki megoldja a problémám, gyerekeim hordom vele óvodába iskolába eletveszelyesre gondolom az autóm. Bárhova elviszem az autót nélkülözni is tudom 1 jó ideig, Leginkább borsod megyében keresek szakembert.
- 0 szakember válaszolt
Nissan xtrail 2020 as évjáratú autóban start stop rendszer hibát jelez. Ezt szeretném megjavíttatni . Budapesten.
- Kaposvár
- 1 szakember válaszolt
A probléma a váltóval van nehezen működik!Az alany egy 2010 Chevrolet Cruz 2.0 dci