Háztartási kisgép szervíz
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 47840
- A feladat létrehozva: 04 dec. 16:04-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 652 ** **Ellenőrzött
- fodor******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 5000, 3, Mikes u., Szolnok
- 0 szakember válaszolt
Vitapur asztali dagasztógép dagasztó kiemelő kapcsoló kar eltörött, pótolni kellene ha tudna segíteni. Tisztelettel Fodor István **-****-***
- 2314, Halásztelek
- 0 szakember válaszolt
Klarstein Bella Pico konyhai robotgép. Működik de nehezen lehet a gépet lecsukni/ lehajtani a működéshez. Szinte csak ferfi erővel lehet.
- 7632, Aidinger János utca, Pécs
- 1 szakember válaszolt
Új gorenje tűzhely bekötése
- 7100, Pollack Mihály ltp., Szekszárd
- 0 szakember válaszolt
Szobakerékpár mágnesbehúzó motorjának a javítása (vagy cseréje) helyszínen, Szekszárdon.
- 1092, 2, Bakáts tér, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Bosch gyümólcscentrifugám nem működik, nem indul el, ha bekapcsolom. Szeretném megjavíttatni tőlem nem túl távol eső szervízben.
- 9700, Bem József u., Szombathely
- 0 szakember válaszolt
Bosch porszívó nem szív rendesen! Tipusa: Serie 2 zsák nélküli
- 4274, Bagosi u., Hosszúpályi
- 1 szakember válaszolt
A levezőszáll tömítésénél csepeg a víz egyfolytában! Mit tudunk ellene tenni??? A ház fala is kívűl ázik! Hosszúpályiban nincs egy bojler szerelő aki megnézné nekünk! Vannak akik nagyon drágán jönnek megcsinálni!
- 1094, 3, Balázs Béla u., Budapest
- 0 szakember válaszolt
Budapest XI. ker Balázs Béla utcában Aeg Lavamat 42040 update mosógép korábban hibamentesen működött, most semmilyen életjelet nem ad, vezérlőpanel sem világít, újraélesztéséhez keresek szakértőt. Az albérlő dec. 5. kedden 9-13 óra közt, szerdán reggeltől 16:30-ig, vagy pénteken van otthon napközben. Tel **/***-****