Élethűen rajzoló embert keresek

20 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 212 megtekintés Illusztrációk, festészet, graffiti
4844
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában
Cím
  • Stájerország, Ausztria
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
20 000 Ft

Feladat leírása

Helló, barátnőmnek szeretnék készíttetni egy élethű, kézzel rajzolt képet amin természetesen mi vagyunk. Egy A4-es lapra gondoltam az egészet. A póstázást stb majd meg beszéljük! Elvárásom nincs, ne legyen horror áron, de hogy csak szép legyen :)

Hasonló feladatok

Design
Termék tervezéshez keresünk nagy tapasztalattal rendelkező kollégát, egy termék különböző nézetekből való megvalósításához. A kiinduláshoz biztosítunk a termè…
Kezdés: március 1, 07:25
Ajánlatkérés
Dóra H.
Design
videofeliratozás, SM posztok készítése, szövegfordítás
1119, Budapest
Zsuzsa
Design
Maglévő konyhabútoromat szeretném átalakítani. Ehhez kellene előzetes látványterv.
1146, Budapest
Halász gábor
Design
Logó tervezésre lenne szükségem alternatív gyógymódokkal foglalkozó vállalkozásomhoz. Szinte elképzelés nélkül.
Kockázatmentes üzlet
Afro
Design
egyszerű logó, könyvelő irodának
6000, Kecskemét
Zsanett