ID 49035

Whirlpool sütő szerelés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 7630, Feketerigó u., Pécs

Feladat információi

Whirpool sütő beállítása, programozása.

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Nálam

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 49035
  • A feladat létrehozva: 19 dec. 20:09-kor
  • Frissítve: 2 éve

Feladat létrehozója

Dorn György
  • +36 20 943 ** **
    Ellenőrzött
  • gyd***@g****.***
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Whirlpool sütő szerelés
  • 7635, 11, Karvaly dűlő, Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Whirlpool FXHM6 (W7 OM4 4S1 C) beépíthető sütőbeépíthető sütő zúg, rázkódik amikor forog a ventilátora. Olyan, mintha csapágyas lenne, ütne a tengely

Gázfőzőlap és elektromos sütő beüzemelés
  • 4400, Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Gázfőzőlap és elektromos sütő beüzemelésre keresek számlaképes szakembert a garancia megtartása érdekében. Beépített főzőlapról és sütőről lenne szó.

Sütő javítás
  • 1034, Beszterce u., Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Vannak Bosch márkájú sütőink és modelljeink (EH22332, BOH28454). Most az egyik fűtőrúd a sütőben nem melegszik. Érdeklődnék, hogy tudnátok-e segíteni a probléma megoldásában, köszönöm! Kérem idézzen. Kérjük, vegye fel velem a kapcsolatot e-mailben: ***********2015@*****.*** Lehetőség szerint mielőbb keress meg, kényelmesebb lesz, ha hétvégén van otthon valaki. address:Beszterce utca, 3em, 1a I only speak English. My child can speak Hungarian.

Whirlpool sütő szerelés
  • 9012, Hóvirág u., Győr
  • 0 szakember válaszolt

Beépített Whirlpool sütő nem kapcsol ki, amikor eléri a beállított hőfokot.

Elektromos sütő javítás
  • 5476, Szelevény
  • 0 szakember válaszolt

Elektromos sütő fűtőbetét csere alsó és felső. Valószínűleg ez lenne a megoldás,mivel a felső már repedt, de még működőképes, az alsó pedig már lecsapja a firelét is. Mindkettő gőzt kapott, alsó vizet is. Árajánlat érdekelne.

Elektromos sütő javítás
  • 6000, Rákóczi út, Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

Nerone sütő javításo

Sütő javítás
  • 2 szakember válaszolt

SMEG elektromos sütō bekötés közben lecsaphat az àramot és nem indul.

Elektromos sütő javítás
  • 6727, 89, Csap u., Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Rangemaster Kichener 110 kombinált tűzhely grill sütő szabályzó gombja tönkrement. A gomb a tengelyével együtt kiesett a helyéről és lecsapta a biztosítékot.

Sütő üvegcsere
  • 9700, 17, Akacs Mihály u., Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Gorenje K 54G2-V4VD tip. K 775EM modell kombinált gáztüzhely villany sütő ajtó külső hőálló üveg pótlása. **/**-***-****

Sütő javítás
  • 8900, 5, Kazinczy tér, Zalaegerszeg
  • 0 szakember válaszolt

Whirlpool sütő javítása, áram alatt van a sütő (irányító panel világít) viszont nem működik, nem reagál a bekapcsolásra semmilyen programon (alul-felül sütés, légkeverés)

Gáztűzhely bekötés
  • 6723, Retek u., Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Jó estét! A héten csütörtökön szállítják ki a gáztűzhelyemet, melynek a bekötését szeretném elvégeztetni. Ha lehet csütörtök délután vagy péntek délelőtt.

Főzőlap javítás
  • 6000, Liszt Ferenc u., Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

Főzőlap elkezd villogni és nem reagál semmire.