Műszaki ellenőrzés, tervezés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 50324
- A feladat létrehozva: 05 jan. 21:25-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- ferenc*******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
6 szakember válaszolt

- 675 000 Ft/szolg.

- 1 000 Ft

- Egyedi megállapodás

- 5 500 Ft

- 922 000 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 2143, Kistarcsa
- 5 szakember válaszolt
Kétszintes, egyszerű lakóház tervezése (kiugró részek, teraszok mellőzése!), alul 80-90 nm, felül tetőtér-beépítéses, vagy teljes szintes. Alsó szinten zuhanyzós fürdő, wc, nappali+konyha, 1 kb 10 nm-es szoba, lépcső, előszoba, kis spájz és kis mosókonyha (ahol elférne a kazán, egy mosógép és egy szárítógép. Felső szint: 3 szoba, fürdőkádas fürdőszoba és gardrób helyiség. Telek: 709 nm.
- 4030, Debrecen
- 4 szakember válaszolt
Meglévő családi ház bővítése 2 szobával és a meglévő terasz beépítése
- 1163, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Egy családi ház tetőtér-beépítéséhez keresünk egy statikus szakembert, aki elérhető januárban, és segíthetne nekünk a tartószerkezeti tervek elkészítésében. Már készült egy felmérés a házról, rendelkezésre áll egy egyszerűsített statikai szakvélemény, és az épület alapozása a vizsgálat részeként feltárásra került.
- 2213, Monorierdő
- 4 szakember válaszolt
Fal repedés felmérés illetve mely falak bonthatóak és mennyire.
- 1196, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Az 1950-es években épült, fokozatosan bővített családi házunk falán repedések vannak és szeretnénk statikus szakvéleményt kérni, hogy nincs-e komolyabb probléma.
- 8581, Bakonyjákó
- 5 szakember válaszolt
Kb.140 nm-es, egy szintes, kontyolt nyeregtetős családi ház tervezése pince és tetőtér beépítés nélkül.
- 2080, Pilisjászfalu
- 2 szakember válaszolt
30 négyzetméteres szobával bővítenénk a házat
- 3554, Bükkaranyos
- 4 szakember válaszolt
Meglévő ház bővítése és felújítása
- 1051, Vigyázó Ferenc u., Budapest
- 0 szakember válaszolt
Energerikai tanusítvány Belvárosi lakás 56nm
- 2623, Kismaros
- 0 szakember válaszolt
Ház alap tervezés. Az alapra konténerházat szeretnék tenni majd.