ID 5261

Aszfaltozás

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Nyíregyháza, Toldi u. 62, 4400 Magyarország

Feladat információi

Tisztelt cím! Kocsibeallót szeretnèk aszfaltozni. 10-15cm beton, alatta 20cm bazalt. 220m2 kb, szegèly nèlkül. Èrdekelne a kölsège egy tartós aszfaltnak alapozással együtt. Köszöszöm

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 5261
  • A feladat létrehozva: 31 aug. 19:45-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

István
  • +36 70 271 ** **
    Nem ellenőrzött
  • pir****@g****.***
    Nem ellenőrzött

További feladatok ebben a kategóriában

Kapubeálló tervezése kivitelezése aszfaltozása
  • Budapest, Szántóföld u., 1151 Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

Budapest, XV. Szántóföld utcáról kapubeálló létesítése tervezéssel komplett kivitelezéssel együtt

Kocsibejáró aszfaltozása
  • Budapest, Bátori László u. 28a, 1029 Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

22 nm felület aszfaltozására kérek ajánlatot. A bejáró jelenleg masszívan betonozott, de a felső réteg pereg, morzsolódik, ezért kissé egyenetlen. Erre az alapra szeretnék aszfalt réteget teríttetni. Szegély lerakása szükséges, a szegélykő már rendelkezésre áll.

Betonozott terasz(eléggé megviselt)aszfaltozása
  • Lengyeltóti, Rákóczi Ferenc út 22, 8693 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

kb10m2 terasz aszfaltozása.a terasz vasbeton és eléggé megviselt,

Járdaszegély, járda kivágása, kevésbé meredek kocsibeálló kiképzése
  • Budapest, Bartók Béla út, 1224 Magyarország
  • 4 szakember válaszolt

Az autóbeálló kapuja előtt gyalogosjárda fut. Ezt a járdát egy meredek járdaszegély határolja az úttól. A szintkülönbség, illetve a bukkanó okozta berugózás miatt a kocsi odaverné az orra alját. Szeretném a járdaszegélyt eltávolítani és a járda aszfaltját is egy pontig kivágni, hogy ezek helyére egy lankásabb felhajtó kerülhessen kiképzésre, amelyen át az útról a kertbe hajthatok. Kb 3 méter szélességben, 1 méter hosszan az úttesttől a kapu felé.

Aszfaltozás
  • Budapest, Madarassy László u. 21, 1194 Magyarország
  • 3 szakember válaszolt

Tiszteletem! Gépkocsi bejárathoz szeretnék aszfalt burkolatot, ami kb: 16 négyzetméter. A régi betonburkolat felszedése, elszállítása. Új burkolat és az alapja elkészítése.

Térkövezésre van szükségem
  • Tata, Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

110 M2 térkővel lerakása. A talaj könnyű föld.

Aszfaltozás
  • 0 szakember válaszolt

Tiszteletem! Gépkocsi bejárathoz szeretnék aszfalt burkolatot, ami kb: 16 négyzetméter. A régi betonburkolat felszedése, elszállítása. Új burkolat és az alapja elkészítése.

Térkövezésre szakembert keresek
  • Budapest, XI. kerület, Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

Üdvözletem! Kérem ajánlatukat a csatolmányban szereplő munkákra. Üdvözlettel: Kurucsó Balázs +***********

Ikea konyhabútor beszerelése
  • 3 szakember válaszolt

Ikea konyhabútor beszerelésére keresek asztalost.

Megbízható villanyszerelőt keresek
  • Tata, Május 1. út 6, 2890 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Tatai tégla építésű 4. emeleten lévő társasházi lakásunk villamos vezetékhálózatának felújítására keresek szakembert, aki pontosan, saját munkájára igényesen, megbízhatóan dolgozik.

Húzódzkodó rúd elkészítése
  • Budapest, XIV. kerület, Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Sportoláshoz húzódzkodó rúd elkészítését otthoni használatra. Méretek: Szélesség: kb 150 cm Mélység: kb 55 cm

Gletteles es festes
  • Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

Egy uzlethelyisegben talalhato kerekitve 50nm gipszkartonrol lenne szo,gletteles es festes lenne a munkamenet,minden anyag megvan hozza kizarolag a munkadij osszege erdekelne. Koszonom elore is.