ID 5268

Műgyanta padlót szeretnék

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Balatonszentgyörgy, 8710 Magyarország

Feladat információi

Külső féltetővel fedett frissen betonozott terasz. 5,6m hosszú 3,3 m széles

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 5268
  • A feladat létrehozva: 01 szept. 10:33-kor
  • Frissítve: 4 éve

Feladat létrehozója

Ferenc
  • +36 20 805 ** **
    Nem ellenőrzött
  • ferke*****@f*******.**
    Nem ellenőrzött

További feladatok ebben a kategóriában

Műgyanta padlót szeretnék konyhába
  • Szombathely, Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

2x4m-es alapterületű konyhába szeretnék műgyanta padlót, Szombathelyen. Költségkeret 100.000 Ft. Munka esedékessége 2022. április.

Műgyanta padlót szeretnék
  • Szeged, Kárász u. 1, 6720 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Üdv! Árajánlatot szeretnék kérni 17 nm2 egyenetlen beton padló műgyantázásáról. A helységet elég bevonni a legegyszerűbb kinézetű műgyantával. A helyszín Ruzsán lenne.

Műgyanta padlót szeretnék garázsba
  • Győr, 9021 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

üdvözlöm, 35 nm-es garázsról lenne szó, a széle 1 sorban csempézett. az aljzatbeton kapott egy aljzatkiegyenlítőt anno, ami hiba volt, mivel a betonfesték igaz hogy tapad rá, de főleg télen, vizes kerékkel beállva feljön a festékréteg. a kérdés, hogy erre direktben mehet-e a gyanta, vagy kell egy csiszolás, vagy rosszabb esetben az aljzatkiegyenlítőt is el kellene távolítani? a felület amúgy egyenletes, pár apróbb, nem jelentős sérülés van rajta a használatból eredően, de egységes a felület. köszönöm, várom az ajánlatot

67nm lakás burkolása
  • Dunakeszi, 2120 Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

67nm lakás teljes burkolása! Fürdőszoba , konyha, előszoba , ebédlő

Műgyanta padlót szeretnék
  • Tököl, Mester u., Magyarország
  • 3 szakember válaszolt

Újonnan épülő házba szeretnék egyszínű műgyanta padlót. A ház 187 nm. 6 Hálószoba ( ebből 2ben fürdő) plusz 2 fürdőszoba, 1 nappali-étkező-konyha, 1 mosókonyha, 1 folyosó. Minden helyiségbe egyszínű (szürke) műgyanta padlót szeretnék. e-mail: ********@*****.***

Meglévő vaskeretes drót kerítés bővítése
  • 2 szakember válaszolt

Egy társasházi kert cirka 30nm, meglévő kerítésének egyik oldalát újra kell rakni. 3 oszlop lebetonozása, vaskeret heggesztése és drótháló rögzítése lenne a munka. Anyag nem áll rendelkezésre. Helyszín Bp XX. Kerület

Telek kitisztítása es bekeritese
  • 3 szakember válaszolt

Balaton melletti telken kellene a területet kitisztítani a gaz, bokrok es kisebb fáktol. Valamint kerítést építeni.

Kocsibeálló telepítése
  • 0 szakember válaszolt

Elemekből álló kocsibeálló összeszerelése, talajhoz rögzítése.

Tetőfedésre árajánlatot kérek
  • Verseg, 2174 Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

50 nm félig vályog félig tégla építésű ház.A fő súlyt a vályogfalak kapják amik kb 150 evesek.A szarufák eloregedtek,full cserés az egész tető.

Felújítás, átalakítás
  • Diósd, 2049 Magyarország
  • 3 szakember válaszolt

Családi ház átalakításához keresünk kivitelezőt Diósdra. -Kőműves munka (padlókiegyenlítés) - burkolás - fürdőszoba felújítás - kicsi gépészet Várom a szakemberek jelentkezését. Üdv., Adrienn

Panel fürdő, WC teljes-körű felújítása.
  • Székesfehérvár, Jankovich Ferenc u. 20, 8000 Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

Székesfehérváron panellakás fürdő, WC felújítása: bontás, törmelék elszállítás, vízvezetékek cseréje, áthelyezése (új kivezetési, elhelyezési pontok - zuhanyfülke, mosdó, mosógép, radiátor), burkolás.

Kad kibontasa csaptelep csere vagy javitas es kad visszahelyezese
  • Budapest, Mártonhegyi út 40b, 1124 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Elromlott a csaptelep es a cserehez ki kell bontani a kadat, acril kad