Kutyasétáltatót keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 5355
- A feladat létrehozva: 08 szept. 08:18-kor
- Frissítve: 4 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 539 ** **Nem ellenőrzött
- kives******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest, Hollósy Simon u., 1126 Hungary
- 0 szakember válaszolt
XII. kerületben, Királyhágó tér környékére keresek **.**-**.** között kutyasétáltót, napi 2 alkalomra. Barátságos, 6 éves keverék közepes termetű kutyushoz, aki sajnos nem tud velünk jönni nyaralni. ☺️
- Szeged, Ánizs u. 14, 6791 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Fürdetés ( 2éve udvarban van )
- Budapest, Adam Clark Square, Clark Ádám tér, 1013 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Öklendezve köhög az 5 hónapos kutyám, nincs maga alatt eszik-iszik játszik.
- Győr, Városház tér 1, 9021 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
10 hetes kiskutya 2. Parvo elleni oltása!
- Budapest, Kerekes u. 11, 1135 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Kölyökkutyámnak szeretném az alap ellátást és oltásokat beadatni. 2 hét múlva fogom elhozni 8 hetesen, féreghajtva lett és 2 oltáson túl lesz már. Chipet és oltásokat szeretnék neki beadatni. Meg ha valami szükséges akkor azt is természetesen.
- Kaposvár, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
az llenne a gondom hogy a cicám 4-5 honapos bolhás nagyon megfürdettem és véres volt a vize mármint a fürdövize kihullot a sözre hol ritkán van hol egyáltalán nincsen
- Budapest, Rákoshegy, Hungary
- 0 szakember válaszolt
Szept 16-20 között keresek kijárós kutyaszittert. 3 kutya, egy bull típusú keverék (de a 3 közül ő a legbarátságosabb) és 2 border collie/kotorék kavarcs. Utóbbi kettő lehet, hogy ezidőre édesanyámhoz utazik, így csak a bambull marad, de sajnos még nem biztos, hogy meg tudja oldani. Szóval készüljünk inkább 3 kutyára. Hely: XVII. kerület, Rákoshegy Ha érdekel és tudnád vállalni, akkor jelezz. Köszi!
- Budapest, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Hosszú távra keresek vasárnap estétől péntek délutánig kutyapanziót.

