Honlap UI-UX szempontból történő tesztelése

15 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1368 megtekintés Honlapkarbantartás
577
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
15 000 Ft

Feladat leírása

Olyan UI-UX tesztelésben jártas embert (igazolható tapasztalattal) keresünk, aki egy weboldalt átnéz és feljegyzi az észlelt hibákat, mind vizuális mind logikai mind nyelvhelyességi szempontokat figyelembe véve. Kérünk küldj referenciát.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Interaktív térkép
4031, Debrecen
Ajánlatkérés
Eszter
Make a mobile and web site combine apps for trade. Must have an administration, multi vendor and multi buyers. In English language
1095, 7, Boráros tér, Budapest
Határidő: május 31, 16:00
Szel M.
Facebook létrehozása üzleti oldalt, e-mailben aláírást rendelnék Budapesten szakembertől kizárólag minta megvan, terv is. Sürgős, hogy tudjak dolgozni. Telefo…
április 10, 09:10 — április 12, 08:10
Szigeti Zsolt