Építésztervezői kisegítés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 15 okt. 2021, 16:11
A feladat részletei
- 5887
- A feladat létrehozva: 15 okt. 16:12-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 282 ** **Ellenőrzött
- ms.katali**********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 0 szakember válaszolt
Kisebb családi ház(ak) engedélyezési és kivitelezési terveinek rajzolása
- Ceglédbercel, 2737 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Meglévő épület bővítése, új házrész tervezése.
- Budapest, Adam Clark Square, Clark Ádám tér, 1013 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
100 m2 kétszintes családi ház lejtős telken (vázlatterv, engedélyezés, kiviteli terv) a telken építkezni építési engedélyhez kötött.
- Balatonalmádi, Géza u. 11, 8220 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Balatonalmádiban egy 100-120 m2-es egyszintes családi ház tervezése esetleg garázzsal vagy kocsibeállóval együtt. a telek utcafronton kb 31 m éter hosszú mélysége kb 16 méter. Nagyjából téglalap alakú ház lenne három hálószobával, méretes nappalival, kamrával, háztartási helységgel. Esetleg egyik hálóhoz külön fürdő/wc, de mindenképpen legalább egy fürdő/wc és egy külön wc lenne a házban.
- 0 szakember válaszolt
Tisztelt Cím, árajánlatot szeretnék kérni családi ház garázsának padló burkolására. (valószínűsítem itt a páraáteresztő gyanta lenne a legalkalmasabb) Terület: 4x8 méter, anyag+kivitelezés. Előre is köszönettel, Papp Szilvia
- Kisláng, Ady Endre u. 47, 8156 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Üdvözlöm! 45négyzetméteres garázsba szeretnék, csúszásmentes szürke gyantát.. Tisztelettel: Gőgös István
- Gyomaendrőd, Magyarország
- 3 szakember válaszolt
Zöld hitel felvételére alkalmas házat szeretnék. 2szoba,nappali amerikai konyhával,fürdőszoba sarok káddal,külön wc. A telket rendezni kell. Kocka romház bontása. Ház alapozása. Közmüvek helyben vannak. Ezek bekötése.
- 1 szakember válaszolt
Szentendre Pismányban van egy nyaralónk. Ennek a nyaralónak az egyik oldalát kellene levakolni úgy, hogy később a szigetelést majd rá lehessen tenni. Kettő képet küldök, az egyiken látszik az az oldal ami kb. 20 m2-es és téglafal, már teljesen le van verve róla a régi vakolat, a képen még nem látszik. A másik képen egy hozzáépített rész van, ami kb. 5m2-es ytongfal. Ezeket kellene vakolni. Az ytong fal mellett van egy doboz szerű rész, azt vízszigetelni kell, majd utána vakolni. A ház külső szigetelését csak tavasszal fogjuk megcsináltatni, addig is nem szeretnénk télire ilyen állapotban hagyni a falat. Örülnék, hogy ha a helyszínen tudnánk találkozni és megnézné. Mivel ez nekünk egy nyaraló, nem ott lakunk, hanem Budapesten. Nekünk a szombati napok lennének jók egy találkozóra, ha ez Önnek is megfelelne. Várom szíves válaszát. Üdvözlettel Hidas Gáborné **** ******* email *********0817@********.**
- Szombathely, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Tisztelt szakember, Idén kezdtük el családi házunk építését egy Szombathelyhez közeli faluban, melyhez szakembert keresünk a villanyhálózat kiépítésére. Terveink szerint a munkát jövő év nyarára szeretnénk beütemezni. A villanyóra (3x16 A) a telek szélén már kiépítésre került. A mellékelt rajzon és műszaki leírásban bővebb információt talál a feladatról. A fűtéshez gázkazánt illetve 2 db split klímát tervezünk használni. Szeretnék árajánlatot kérni a szabad kapacitással rendelkező szakemberektől.
- Tárnok, 2461 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
- Helyszín: Tárnok - 2 db kapubejáró, összesen 40 nm - alap: beton és CKT beton
- Tab, 8660 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Átfestetni szeretném a kopott kádat
- Budapest, Adam Clark Square, Clark Ádám tér, 1013 Hungary
- 1 szakember válaszolt
60-70 m2 könnyűszerkezetes házra szeretnék árajánlatot kérni, kulcsrakész és félkész ár egyaránt érdekel. Talajcsavarozassal szeretném az alapozást megoldani. Előre is köszönöm