ID 5916

Részleges lakásfelújítás

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 300 000 Ft
  • Budapest, Katona József u., 1215 Magyarország

Feladat információi

Egy tégla építésű, 52nm-es lakásban szeretnénk felbontatni a konyhában a járólapot és újat lerakatni, a teraszt szeretnénk felújítani (kinti járólap és a korlát átfestése), a wc-ben szeretnénk a régi lapokat kicserélni, és a falat is kb másfél méteres magasságig lelapoztatni. A beltéri ajtókat kicserélték, a fal azonban megsérült, ezért glettelésre és festésre lenne szükség. A sitt elszállításában szintén szeretnénk segítséget kérni.

Fotó

További feladatok

Szemétszállítás

Fizetési módok

Kockázatmentes üzlet

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 02 nov. 2021, 07:00

A feladat részletei

  • 5916
  • A feladat létrehozva: 17 okt. 14:02-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Erika
  • +36 20 228 ** **
    Nem ellenőrzött
  • valla******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Fürdőszoba padló vésése/kibontása.
  • Pécs, Bolygó u., 7623 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Lefolyó feltárásához, szereléséhez fürdőszoba (járólap) vésése, kibontása.

Panel lakásban a régi beépített kádat szeretnénk egy újra cserélni ( Pécs )
  • 0 szakember válaszolt

40 m2 lakás fürdőszobájának kád cseréje

Tv konzol felszerelés
  • Budapest, Vezér u., Magyarország
  • 3 szakember válaszolt

Egy 65 colos tv-hez tartozó konzolt kellene fel fúrni panalhazba, XIV keruletben.

Kerítés-kapu átépítése
  • 5 szakember válaszolt

Az első csatolt képen a jelenlegi állapot, a pirossal felvázolt a tervezett, telekre nyíló kétszárnyas kapu lenne. (Kapu anyag és minőségi kategóriája egyeztetés alapján.) Opcionálisan érdekelne a kapuhoz vezető utcafront és a telken belüli személygépkocsi bejáró kialakítása is. Értelemszerűen pontos árajánlat helyszíni egyeztetést követően, első körben vázlatos lehetőség érdekelne. (Pl. 500.000 Ft, *.***.*** Ft, stb.) A munka legkésőbb november végi befejezéssel aktuális!

Fürdőkád festes vagy csere
  • Debrecen, Jánosi u., Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Kádfestès vagy csere

Fürdőszoba felújítás
  • Budapest, Erdőkerülő u., 1157 Magyarország
  • 4 szakember válaszolt

Panelfürdőszoba és Wc-jének a felújítása a XV. kerületben.

Ablak festés
  • 1 szakember válaszolt

4. kerületben 2 db 175x85 fa ablak (felül nyíló alul bukó) illetve a tok komplett csiszolása, alapozása, újrafestése, gittelése

Árajánlatot kérek
  • Szentendre, Czotter Aladár u., 2000 Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

100 négyzetméter, régi elbontása, új ácsolat, és cserepezés

Kerites felujitas,epites,uszokapu telepites
  • Balatonfenyves, 8646 Magyarország
  • 4 szakember válaszolt

B.fenyvesi nyaralomnal a meglevö (70-es evekben epitett) beton talapzaton allo vas kerites felujitasa vagy csereje es a meglevö regi autobejaro kapu helyett uszokapu epitese

Megbízható villanyszerelőt keresek
  • Sárkeresztúr, 8125 Magyarország
  • 7 szakember válaszolt

70 nm es ház,villanyvezeték áthuzása. kapcsolok kiállások felujitása. 5 kapcsolo,5 dugALJ. erre kérek árajánlatot. Majd érdeklödnék villany futés költségének a kialakitásáról.

Cserepeslemez felrakására keresek szakembert
  • 3 szakember válaszolt

Üdvözlöm! 75 m2 alapterületű palatetős házra szeretnék cserepeslemez fedést. Erre szeretnék árajánlatot kérni. Csak munkadíj is érdekel, ha az anyagot mi beszerezzük! Képet tudok küldeni a házról. Köszönöm szépen.

Könnyűszerkezetes ház építése
  • Kőröshegy, 8617 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Üdv! 45-50nm2-es kulcsrakèsz könnyűszerkezetes házat szeretnèk Kőrőshegyen. Èrdekelne, hogy ezt mennyiből lehetne kihozni. Köszönjük Sáfár Tímea