Szöveg korrektúrázás, szerkesztés

20 000 Ft
Ana
Ana
Kockázatmentes üzlet
Teljesített feladat Megjelent: 2 éve 674 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
6728
Feladat kezdésének időpontja:
2021 december 15, 19:39
Feladat befejezésének határideje:
2022 január 02, 19:39
Kifizetés módja
Online fizetés
Összeg
20 000 Ft az oldal szolgáltatási díjával együtt 2 000 Ft

Feladat leírása

SOS - 2 napon belül kell a kész korrektúra. Kisebb értékelések korrektúrája, javítása dokumentumban. Nem kell tökéletes korrektúra. A szöveg összesen 80 oldalas. Alábbi linken megtekinthető a feladat terjedelme. https://docs.google.com/document/d/1dRjmOtUiFra_S8u2vtg11IaMT1QaVkT6awTJpmInm5Y/edit

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Ajánlatkérés
Csilla M.
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.