2001-es Mini Cooper One R50 kuplung és kormánymű szervízelés
Feladat információi
Paraméterek
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 6784
- A feladat létrehozva: 20 dec. 04:39-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 245 ** **Nem ellenőrzött
- kviz*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 0 szakember válaszolt
Golf 5 1.6 fsi autómnak 1-2-3ban zúg a váltója 4-5-6ban már tokeletesen megy… vissza váltásnál súrlódó hangot is észleltem
- Győr, Városház tér 1, 9021 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Szeretnék ajánlatot kérni kocsi matricára. Céges autónkra szeretnénk mind kettő oldalra egy feliratot és egy logót. A mérete 250cm x 120 cm vagy 200 cmx120 cm. Kocsi típusa: fiat ducato. Válaszukat köszönöm!
- Budapest, Adam Clark Square, Clark Ádám tér, 1013 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Árajánlatot kèrnék fényezéssel, e-mailben
- 0 szakember válaszolt
Jo napot kivanok szeretnek meg kerdezni korrodált küszöb javitas es fenyezes varom ajanlat arat es mellekenytem a kepek *********** vagy ******@*****.*** Koszonom szepen a valasz
- 0 szakember válaszolt
Üdvözlöm.Vásároltam egy DFSK glory 580 tipusù 2019évjárat autót.Sajnos a navigáció nincs benne kamera van.Szetetném még idén a két ünnep között ****.**.**-****.**.** megcsináltatni. Köszönöm.
- Vác, 2600 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Hangossan üt a váltó mikor P fokozatból R fokozatba teszem. Illetve nem kapcsol le ha benyomo a féket le húzza a alapjáratot. Tempomatban ingadozik a fordulatszámmérő. Illetve hengerfejtömítés is szükséges.
- 0 szakember válaszolt
Neki mentem a garázs falának és megnyomtam a csomagtartó ajtaját. Nem mertem még kinyitni az ajtaját azért mert félek h nem birom utána vissza csukni. Szóval azt kéne megnézni először is hogy nyílik meg csukódik e rendesen az ajtaja. Ha igen akkor csak azt kéne hogy a sérült részeket levédeni korrózió ellen (h ehhez szükséges e a horpadt részeket egy kicsit kikalapálni azt nem tudom, azt majd önök megítélik). Ha pedig nem lehet rendesen nyitni/csukni az ajtót akkor meg megjavítani h lehessen nyitni/csukni meg levédeni. A hangsúly azon van h működjön meg legyen rajta korrózió védelem. Nem kell h szép és újszerű legyen.
- Budapest, Adam Clark Square, Clark Ádám tér, 1013 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Bal első kerék felett horpadás, amely a parkoló járműben azért keletkezett, mert egy másik autó kis sebességgel neki tolatott. Fekete Suzuki Swift 2007-es gépjármű.
- Budapest, Kazinczy u., Magyarország
- 0 szakember válaszolt
áso sárvédő és lokhárító törése, rozsa nincsen
- Pécs, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
99-es B2 Vectrán hossznyúlványokat, első emelési pontokat, kereszt nyúlványt újra kell hegeszteni

