Egyéni vállalkozókat keresünk webshopunk bővítéséhez!

Ajánlatkérés
Gábor
Gábor K.
Közzétett feladat Megjelent: 13 napja 60 megtekintés Egyéb
69490
Szolgáltatás helye
Távmunkában
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Termékeinket értékesítjük online, belföldön, magánszemélyeknek, tehát akár KATAS, akár átalányadózói egyéni vállalkozói státuszban végezhető. Kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel. Az otthona kényelméből végezhető és akár heti néhány órában is, az ország bármely pontján. NEM MLM, ez egy családi vállalkozás! Minden költséget mi állunk, nem szükséges kezdő befektetés. Hosszútávú együttműködést kínálunk! Elszámolás hetente! Jelentkezés privátban, majd telefonon, vagy személyesen.
Qjob Executor

Feladatot akarsz vállalni?

Feladatot teljesíteni csak Szakemberként regisztrált felhasználók tudnak. A Qjob.hu oldalán nem bonyolult szakemberként regisztrálni. Mindössze két lépés szükséges: válassz kategóriát (akár többet is), amelyek érdekesek számodra, és töltsd ki a személyazonosító felületen az összes mezőt. Ez kevesebb mint 5 percet vesz igénybe. Ezt követően tudsz bejelentkezni a feladatokra és azokra ajánlatot tenni.

Hasonló feladatok

Üzleti szolgáltatások
Van egy vállalkozásom, amihez össze lett rakva google/ fb fiók és hirdetések - jól működik de nincsenek frissítve, rendben tartva így pénzt veszítek - ehhez l…
Kezdés: április 25, 10:00
20 000 Ft
Cristian O.
Egy személyt keresek
9943, Kondorfa
50 000 Ft
Júlia
Szeretném meg tudni mi történt az édesapámnak.
2462, Martonvásár
Zoltan M.
Jogi bíróságtörténeti kiadvány szakfordítása
1027, Budapest
Brigi
Induló Kft könyvelés
7628, Pécs
Szilveszter