Egyéni vállalkozókat keresünk webshopunk bővítéséhez!

Ajánlatkérés
Gábor
Gábor K.
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: egy hónapja 67 megtekintés Egyéb
69490
Szolgáltatás helye
Távmunkában
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Termékeinket értékesítjük online, belföldön, magánszemélyeknek, tehát akár KATAS, akár átalányadózói egyéni vállalkozói státuszban végezhető. Kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel. Az otthona kényelméből végezhető és akár heti néhány órában is, az ország bármely pontján. NEM MLM, ez egy családi vállalkozás! Minden költséget mi állunk, nem szükséges kezdő befektetés. Hosszútávú együttműködést kínálunk! Elszámolás hetente! Jelentkezés privátban, majd telefonon, vagy személyesen.

Hasonló feladatok

Üzleti szolgáltatások
23HIPAK elkészítése
25 000 Ft
Péter B.
Ingatlanjogi ügyintézés
8900, Zalaegerszeg
Ibolya G.
TSZSZ által kiállított szakvélemény alapján indult peres eljárásban kérem a segítséget. Szerintem a szakértői vélemény támadható, eljárásjogi hibák miatt. A …
8000, Szfvár
Zsuzsa
40-éves ügy-11-évesen elszenvedtem-szenvedtünk szekszuális erőszak több lánygyermekkel családon belül,amit a nagybátyám követett el velem velünk,és ez most fe…
4484, Ibrány
20 000 Ft
Németné Marianna
egy nyaralót szeretnék kiadni
5540, Szarvas
Erzsebet