ID 7064

Festés árajánlat

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Hajdúsámson, 4908 18, 4251 Magyarország

Feladat információi

Q2-q3 gipszkarton glettelèse csilolással ? Nm2 árát kérhetnèk

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 7064
  • A feladat létrehozva: 08 jan. 19:41-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Miklós György
  • +36 30 723 ** **
    Nem ellenőrzött
  • keype*****@g****.***
    Nem ellenőrzött

További feladatok ebben a kategóriában

Fürdőszóba felújításhoz szakembert keresek
  • Pécs, Radnóti Miklós u., 7633 Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

Vízvezetékcsere, zuhanyfülke beépítése, padlólap lerakása, szaniterek felszerelése

Glettelés, gipszkarton mennyezet
  • Pécel, Wesselényi u. 13, 2119 Magyarország
  • 11 szakember válaszolt

181 nm/13 helység gipszkarton álmennyezet, utána mennyezet glettelés és kb 430 nm oldalfal glettelése. Egyszintes családi ház. “Ipari” áramhoz lengő dugalj van. Számlával, szerződéssel kérem a munkát.

Árajánlatot kérek gipszkartonozásra
  • Dunakeszi, Iskola u. 9, 2120 Magyarország
  • 8 szakember válaszolt

Álmennyezet készítése Panelben (Vasbeton falakkal). Nem mély álmennyezetet szeretnék, hanem csak direktfüggőkkel lévő távolságot, mivel nem szeretném összenyomni a falat. A plafon közepén helyezkedik el egy lámpa, azt leszedve az áramot két irányba szeretném elvinni. A szoba mérete 17,5 négyzetméter. Nem hangszigetelésre, kizárólag dekorációs céllal kellene az álmennyezet. Az időpont csak nagyjáboli, természetesen a Március is megfelel. Anyag+munkaköltségről szeretnék árajánlatot kérni.

Festés árajánlat
  • Rábapatona, Hunyadi u. 12, 9142 Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

Egy garázs és mellette levő fodrász szalon új vakolt falait és mennyezetét szeretném gletteltetni és utána egységesen fehér színűre kifesttetni Rábapatonán. A mennyezet gipszkarton lesz. Tehát amennyire egyszerűen csak lehet... Alapterület kb 55m². Legyenek szívesek egy négyzetméter árat megadni. Köszönöm szépen!

Fürdőszóba felújításhoz szakembert keresek
  • Leányfalu, Vadrózsa u., 2016 Magyarország
  • 10 szakember válaszolt

Faházban jelenleg meglévő fürdőszoba felújítása. Zuhanyzó, mosdó, wc cseréje, teljes burkolás, vízvezeték korszerűsítése. Kb 4 négyzetméteres helyiség.

Festés árajánlat
  • Győr, Magyarország
  • 3 szakember válaszolt

85nm-es lakás 2,6m belmagassággal, előző festő csapat utáni javítás, festés 1v2rétegben.

Fürdőszoba felújításhoz szakembert keresek
  • Budapest, Millennium u. 1, 1239 Magyarország
  • 9 szakember válaszolt

Teljes felújításra keresek szakembert.Szeretném,ha egy kézbe lenne a víz,villany,burkolás feladatok.Maximum 2 hét alatt legyen elvégezve a feladat.Kitétel,hogy minden anyagot én szerzek be.

Falak gépi vakolását szeretnék
  • Hajdúsámson, Láng u. 33, 4251 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Új építésű ház felső vakolást szeretnénk. (Tégla)

Árajánlatot kérek gipszkartonozásra
  • Pusztaszabolcs, Szent István u. 19, 2490 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

4x4es szoba és menyezet

Álmennyezet kialakítására árajánlatot kérek
  • 2 szakember válaszolt

A tervezett idő változtatható, a munka nem sürgős. Egy csúsztatott zsalus lakás fürdőszobájának és mosdójának a kialakításáról lenne szó. A mosdó alapterülete kb 90*130 cm. A fürdőszoba kialakítása L alakú, amit ha 2 téglalapra bontunk, akkor 115*130 cm és 220*190 cm. Amennyiben van rá mód, fontos lenne az álmennyezet fölé üveggyapot vagy valamilyrn hangszigetelő anyag is. Ajánlatukat szétbontva munka és anyag díjra előre is köszönöm! Sörös Balázs

Fürdőszóba felújítást tervezek
  • Budapest, Lőrincz utca, 1041 Hungary
  • 16 szakember válaszolt

A fürdőszobám 3 éve lett elkészítve, de helytelenül, folyamatos a dugulás ezért fel kell bontatnom és újraépíttetnem a vizhálózatot. Megvannak a szaniterek és ezek egy részétől lehetőség szerint nem szeretnék megválni, csak amennyiben feltétlenül szükséges. A fürdőszoba kb 3,6 m2 és nagyon hálás lennék egy olyan csapat segítségéért, ahol nem nekem kell összeszerveznem a bontást/vízszerelést és burkolást, mert ezzel a múltban sok kényelmetlenség volt. Tekintve, hogy már megégettem magam bizonyos "szakemberek" miatt olyan szakemberek közreműködését szeretném kérni, akik garanciát is vállalnak az elkészített munkára. Előre is köszönöm!

Ajtó felújítás, zárcsere
  • Budapest, Tél u., Magyarország
  • 4 szakember válaszolt

5 db ajtó felújítása panel lakásban. sérülések javítása festés zárcsere