ID 7083

LED Mennyezeti Lámpa bekötése

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Dunakeszi, Bem u. 31, 2120 Magyarország

Feladat információi

Egy 50- 55 cm es átmérőjü szögletes 54 Wattos led mennyezteti lámpát szeretnék beköttetni a szobámba fel a mennnyezetre!

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 11 jan. 2022, 23:00

A feladat részletei

  • 7083
  • A feladat létrehozva: 09 jan. 19:09-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Krisztián
  • +36 30 758 ** **
    Nem ellenőrzött
  • kkris*****@c********.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Villanyszerelés kell
  • 1 szakember válaszolt

Budapest, II.kerületi 68 nm-es ,2,5 szobás lakás felújítása kapcsán szeretném a jelenlegi 1 fázisú, 25 Amperes villanyóra kapacitást 3 fázisra és 3x16 Amperre felbővíteni. A kapacitásbővítés után a belső vezetékcserét és szerelést a felújítást végző kivitelezőm alvállalkozója végzi el! Kérdéseim: Kinek ( ELMŰ, MVM Next, ill. EON?) kell az igényt bejelentenem? Milyen ügyintézési lépések szükségesek, amíg a kért kapacitásbővítés kivitelezésre kerül? Milyen díjat kell kifizetnem ezért az áramszolgáltatónak, ill., Önnek, mint akkreditált villanyszerelőnek? Még ezen a héten előzetes információt kérek!

Megbízható villanyszerelőt keresek
  • Budapest, Magyarország
  • 28 szakember válaszolt

60m2-es lakás alapszerelésére szeretnék árajánlatot kapni. Újépítésű , téglafalak vannak. Konkrétan a kiállások kiépítése és vezeték behúzására gondolok. Körübelül 50 kiállás lesz (lámpa , kapcsoló , konnektor). Természetesen nem forintra pontos összeget szeretnék kérni , mert nem teljesen pontos az információ sem.

Elektromos tűzhely bekötése
  • Miskolc, Győri kapu 8, 3531 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

villasdugos vegu kabellel konnektorba bekotes... Tavolsag kb. 1,5m Tuzhely tipusa: Zanussi ZCV540G1WA

Villanyszerelőt keresek Pécsen
  • Pécs, Magyarország
  • 3 szakember válaszolt

6 kWattos napelemes rendszer villamossági szerelése

Számlaképes villanyszerelőt keresek
  • Vilonya, Újtelep u. 48, 8194 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

A villanyora szekrényben a felső szinthez tartozó kapcsoló amivel fel és le tudom kapcsolni az áramot fent szet égett és a rugó a kapcsoloban szétment és ezt szeretném ki csereltetni mert igy a felső szintre nem tudom be kapcsolni az áram ellátást

54 nm2 es lakás (2+fél szoba) villanyhálózatának felújítása
  • Debrecen, Domokos Lajos u. 32, 4027 Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

A lakás teljes átvezetékelése, lakásban a box cseréje, konnektotok cseréje. Árajánlatot szeretnék kérni. Akár a ******85@*****.*** email címemre is. Köszönöm

Panel lakás átvezetékelése
  • Szolnok, Hild Viktor u., 5000 Magyarország
  • 12 szakember válaszolt

Szolnokon a Hild Viktor úton egy kétszobás, fürdős, konyhás, előszobás lakás elektromos hálózatának a korszerűsítését tervezem. Minden olyan állapotban van, ahogy azt eredetileg átadták. Érdekelne, hogy ennek anyagilag körülbelül milyen vonzata lenne. Kérem emailt írjanak, ne hívjanak! Köszönöm!

Számlaképes villanyszerelőt keres
  • Komló, 7300 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

1 db biztositék csere 16 amperrol 32 amerra

Amper bővítésre villanyszerelőt keresek
  • Budapest, Bánki Donát u., 1148 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Elektromos padlófűtés kiépítését tervezem egy 40 Nm2 Budapest 14. kerületi társasházban. Ehhez a mostani 20A kellene 32A -re bővíteni. Az új elekromos mérőórám van

Teljesítmény bővítés
  • Győr, Batthyány tér 23, 9022 Hungary
  • 0 szakember válaszolt

Teljesítmény bővítésről lenne szó, egy panellakásban, 16A-ról 32A-re.

Lámpa bekötése
  • Pécs, Szeptember 6. tér 7, 7629 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

60×60 kocka mennyezeti lámpa.+1 kapcsoló csere.

Villanyszerelő
  • Budapest, III. kerület, Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Kinti wifi modem nem müködik. A munkáért 10.000 forintot fizetünk.