Vízvezeték-szerelőt keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 70998
- A feladat létrehozva: 25 ápr. 13:54-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- +36 30 297 ** **Nem ellenőrzött
- gulacs*******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
5 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- 25 000 Ft

- (7 értékelés)
- 1 234 Ft

- (13 értékelés)
- 5 285 Ft

- 1 000 Ft

- 555 Ft
További feladatok ebben a kategóriában
- 1096, 28, Ernő u., Budapest
- 2 szakember válaszolt
Wc komplett csere illetve a fürdőszobából a meleg vizet ki vezetni a konyhába
- 9023, Győr
- 4 szakember válaszolt
Amiről szó lenne: - 4db mosdó - 4db wc - 1db zuhany - 1db padló összefolyo - 2 db 8körös padlofutesi osztó Ezeknek az alap szerelése
- 1096, Ernő u., Budapest
- 4 szakember válaszolt
Gáztűzhely akarom megszuntetni.es a hozzá való csövet le kell dugozni
- 4032, Debrecen
- 3 szakember válaszolt
17 m szennyvízcsatorna két lakáshoz 2007-ben épült, a ház (2 lakásos) 2003-ban. A távolabbi lakás és a vízmű tisztító között nincs szintkülönbség. A közbülső lakás nem együttműködő. A két lakás közötti csatornaszakasz (kb 5m) javítása, cseréje, a kilépési pont megemelése, minimális bontási munkával a feladat. Dugulás miatt a lakásba visszament a víz a csatornából, elázás a lakásban, ennek feltárása, szükség szerinti javítása is feladat lenne.
- 1082, 47, Baross u, Budapest
- 13 szakember válaszolt
- Konyha: mosógép, mosogatógép szakszerű bekötése az új helyen és leszerelésük a jelenlegi lakásban + csap beszerelése az új helyen - Fürdőszoba: mosdó, 80X80-as zuhanykabin és WC szakszerű bekötése, illetve a jelenlegi lakásban lévő bojler leszerelése és az új lakásban a bekötése + feladat lenne, hogy a jelenlegi vízvezetékrendszert fel kellene mérni és javaslatot tenni az esetleges módosításokra.
- 1051, 4, Akadémia u., Budapest2711, Tápiószentmárton
- 5 szakember válaszolt
Radiátorok felszerelése vegyestüzelésü kazán bekötése . Gázkazán felszerelése bekötése.
- 1156, Budapest
- 9 szakember válaszolt
Panel WC hátfal készítése, szellőző tisztítás, wc tartály csere
- 8716, Mesztegnyő
- 3 szakember válaszolt
Épülettípus:: Családi ház Erre van szükségem: Régi vízvezetékek cseréje, Vízórák telepítése és cseréje Mikor kell elkezdeni:: Nem sürgős, egyelőre csak felmérem a lehetőségeket Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Részletek: 120 m2 Ebben a kategóriában keresek szakembert: Vízvezetékszerelés, új rendszer és vízóra telepítése