Személyi edző

Ajánlatkérés
Zsuzsanna
Zsuzsanna
Közzétett feladat Megjelent: 11 napja 11 megtekintés Személyi edző
71254
Cím
  • Veszprém
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Bungee fitness csoportos edzést keresek Márkóhoz közel. Veszprémben vagy Herenden. 53 éves vagyok. Átlagos edzettségű. Délután tudok csak menni, heti egy alkalommal. Elvárás: biztonságosan rögzített kötelek, a csoporton belül egyéni edzettség és előrehaladási ( kezdő) színt figyelembe vétele. Emberségesség, határozottság, korrektség. Legalább fél éves tapasztalat. Köszönöm.
Qjob Executor

Feladatot akarsz vállalni?

Feladatot teljesíteni csak Szakemberként regisztrált felhasználók tudnak. A Qjob.hu oldalán nem bonyolult szakemberként regisztrálni. Mindössze két lépés szükséges: válassz kategóriát (akár többet is), amelyek érdekesek számodra, és töltsd ki a személyazonosító felületen az összes mezőt. Ez kevesebb mint 5 percet vesz igénybe. Ezt követően tudsz bejelentkezni a feladatokra és azokra ajánlatot tenni.

Hasonló feladatok

Szépség, egészség, sport
De. Zumba edzés
8000, Szfvár
15 000 Ft
Zsuzsanna
5000, Szolnok
Dominik
7 éves autista kisfiúnak szeretnék kendo edzőt találni Szabályszerető és szabálykövető Beszédértési problémája van /türelemmel sikerül/ Siker orientált
9700, Szombathely
Gyöngyi
Tenisz
4024, Debrecen
Nóra
8 éves autista fiú, egyedi úszásoktatásához keresek szakembert! Csoportos oktatás nem volt sikeres!
3300, Eger
Nagy Jánosné