Raktározási és csomagolási feladatok

15 000 Ft
Patrik
Patrik K.
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 21 napja 32 megtekintés Raktári szolgáltatások
71971
Cím
  • Budakalász
Feladat kezdésének időpontja:
2024 április 30, 09:45
Feladat befejezésének határideje:
2025 április 30, 09:45
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
15 000 Ft

Feladat leírása

Raktári kisegítő Cégünk könnyű fizikai munkára keres munkatársakat raktári tevékenységekhez Budakalászon, az Omszk Park területén. Ha szereted a dinamikus, jó hangulatú, családias munkakörnyezetet akkor csatlakozz hozzánk! Feladatok: árumozgatás Csomagolás és felkészítés a szállításra Egyéb raktári tevékenységek Elvárások: Megbízhatóság és pontosság Önállóan és csapatban történő munkavégzés (Kis létszámú csapat) Ajánlatunk: Folyamatos, alkalmi munkavégzés Egyszerűsített bejelentés Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 7:30 - 16:00 Heti fix fizetés Napi 8 óra munkavégzés Azonnali kezdés Kényelmes munkakörnyezet: Öltöző, ebédlő, fűtött és klímázott munkaterület Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldj egy rövid önéletrajzot az alábbi elérhetőségeink egyikére: Amennyiben további kérdése(i)d vannak nyugodtan írd meg nekünk a jelentkezésed mellé. E-mail: ****@******.** Facebook: https://www.facebook.com/hu.pillow Várjuk jelentkezésedet!

Hasonló feladatok

Teherszállítás
2314 Halásztelekről szeretnék költözni 8624 Balatonszárszóra, ruhásszekrényeket, ágyat, matracot (180*200cm) komódokat, könyvespolcokat, kerti ülőgarnitúrát (…
2314, Halásztelek
80 000 Ft
Ági
föld és szállitás
9113, Koroncó
Ajánlatkérés
Attila Békés
Földszinti tárolóból bezsákolt sitt elszállításra szeretnék felkérni valakit. Kb. 50-60 zsákról lenne szó, nagyjából 2 m3, a zsákok 95%-ban csak félig vannak …
8044, Kincsesbánya
Tibi
1 m3 termőföld
4002, Debrecen
Márta
Sevrole tenger kapcsolódó lett
7258, Baté
Ferenc